Sklenený rozprašovač 25 ml

Sklenená hnedá fľaštička s jemným rozprašovačom. Táto kompaktná sklenená fľaštička s objemom 25 ml je svojou veľkosťou perfektná na Vaše namiešané zmesi esenciálnych olejov, parfumy a pleťové vody, ktoré chcete mať stále so sebou. Je ideálna do Vášho auta, do telocvične alebo pre nosenie vo Vašej kabelke, prípadne v prebaľovacej taške. Hnedá jantárová farba skla chráni obsah fľaštičky pred slnečným svetlom.

Kód: 031646 Obaly a fľaše

Objem: 25 ml


ks
skladom

skladom

2,52 €

Popis produktu

Sklenená hnedá fľaštička s jemným rozprašovačom. Táto kompaktná sklenená fľaštička s objemom 25 ml je svojou veľkosťou perfektná na Vaše namiešané zmesi esenciálnych olejov, parfumy a pleťové vody, ktoré chcete mať stále so sebou. Je ideálna do Vášho auta, do telocvične alebo pre nosenie vo Vašej kabelke, prípadne v prebaľovacej taške. Hnedá jantárová farba skla chráni obsah fľaštičky pred slnečným svetlom.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.