Svietnik Mozaika - Farebný list, 7,5 cm

Farebný sklenený svietnik na čajové sviečky s listovým motívom. Tento štýlový svietnik je vyrobený z farebného mozaikového skla, ktoré tvorí atraktívny listový vzor. Vďaka svojmu dizajnu nielen krásne doplní akékoľvek prostredie, ale pri zapálení sviečky vytvára jedinečnú hru svetiel a tieňov. Ideálny pre vytvorenie pohodovej a relaxačnej atmosféry v domácnosti alebo ako originálny darček pre milovníkov prírody a elegancie. Materiál: Sklo Veľkosť: 7,5 cm Hmotnosť: 266 g

Kód: 8720512978056 Svietnikyks
skladom

skladom

5,30 €

Popis produktu

Farebný sklenený svietnik na čajové sviečky s listovým motívom. Tento štýlový svietnik je vyrobený z farebného mozaikového skla, ktoré tvorí atraktívny listový vzor. Vďaka svojmu dizajnu nielen krásne doplní akékoľvek prostredie, ale pri zapálení sviečky vytvára jedinečnú hru svetiel a tieňov. Ideálny pre vytvorenie pohodovej a relaxačnej atmosféry v domácnosti alebo ako originálny darček pre milovníkov prírody a elegancie.

Materiál: Sklo

Veľkosť: 7,5 cm

Hmotnosť: 266 g


Krajina pôvodu

India.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.