Tetsukyusu smaltovaná kanvica 1,2 l čierna

Smaltovaná konvička Tetsukyusu v japonskom štýle. Obsahuje mikrosieťkový nerezový filter na sypané čaje. Rukoväť čajníka Tetsukyusu má sisalové lano, ktoré pomáha s tepelnou ochranou a poskytuje lepšie uchopenie. Materiál: Železo Obsah: ±1200 ml Farba: čierna Kanvička Tetsukyusu sú tradične obľúbené pre svoj elegantný dizajn, srdečnosť a schopnosť udržať teplo po dlhú dobu. Teplo je rovnomerne rozložené v celej kanvičke, aby sa lepšie extrahovala chuť čaju. To tiež zaisťuje, že zostane dlhšie horúci. Čajové kanvice Tetsukyusu môžu zlepšiť kvalitu vody, urobiť ju mäkšou a sladšou, čo tiež môže pomôcť vášmu čaju získať výraznú, vynikajúcu chuť. Plne smaltovaná kanvička pomáha zachovať pôvodnú chuť čaju a umožňuje jednoduchú údržbu.

Kód: 8720088295830 Čajové príslušenstvo

Objem: 1,2 L


ks
nedostupné

nedostupné

41,00 €

Popis produktu

Smaltovaná konvička Tetsukyusu v japonskom štýle. Obsahuje mikrosieťkový nerezový filter na sypané čaje. Rukoväť čajníka Tetsukyusu má sisalové lano, ktoré pomáha s tepelnou ochranou a poskytuje lepšie uchopenie.

Materiál: Železo

Obsah: ±1200 ml

Farba: čierna


Kanvička Tetsukyusu sú tradične obľúbené pre svoj elegantný dizajn, srdečnosť a schopnosť udržať teplo po dlhú dobu. Teplo je rovnomerne rozložené v celej kanvičke, aby sa lepšie extrahovala chuť čaju. To tiež zaisťuje, že zostane dlhšie horúci. Čajové kanvice Tetsukyusu môžu zlepšiť kvalitu vody, urobiť ju mäkšou a sladšou, čo tiež môže pomôcť vášmu čaju získať výraznú, vynikajúcu chuť. Plne smaltovaná kanvička pomáha zachovať pôvodnú chuť čaju a umožňuje jednoduchú údržbu.


Spôsob použitia

Horúcu alebo teplú kanvicu po použití opláchnite teplou vodou, studená voda môže spôsobiť praskliny v poleve. Kanvicu dobre osušte zvnútra aj zvonka. Nie je vhodné do umývačky riadu.


Upozornenie: Nikdy nepokladajte tento čajník na žiadny zdroj tepla, aby v ňom zovrela voda. Používajte iba na ohrievači čaju, aby bol čaj horúci.Spôsob použitia

Horúcu alebo teplú kanvicu po použití opláchnite teplou vodou, studená voda môže spôsobiť praskliny v poleve. Kanvicu dobre osušte zvnútra aj zvonka. Nie je vhodné do umývačky riadu.


Upozornenie: Nikdy nepokladajte tento čajník na žiadny zdroj tepla, aby v ňom zovrela voda. Používajte iba na ohrievači čaju, aby bol čaj horúci.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.