Vlasový balzam Žihľava - Prirodzená rovnováha pokožky hlavy

PRE PRIRODZENÚ ROVNOVÁHU POKOŽKY HLAVY pre všetky typy vlasov Žihľava napomáha udržiavať prirodzenú harmóniu pokožky hlavy. Jej extrakt stimuluje rast vlasov, efektívne bojuje proti lupinám a vlasy obohacuje o lesk a odolnosť. V balzamoch nájdete tiež panthenol a arganový olej, ktoré napomáhajú ľahšiemu rozčesávaniu. Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom väčší objem, taktiež vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ich vysušeniu a zabezpečuje hydratáciu. To umožňuje jednoduchšie rozčesávanie vlasov a redukuje ich štiepenie a lámavosť. Arganový olej má blahodárny účinok na pokožku hlavy, ktorú čistí a hydratuje. Zásobuje vlasové folikuly, korienky a vlasy samotné dôležitými živinami. Zloženie Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Urtica Dioica Leaf Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Lecithin, Isopropyl Alcohol, Parfum, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Pyrus Malus Fruit Extract, Sodium Benzoate.

Kód: 8596048006538 Tekuté balzamy

Objem: 250ml


ks
skladom

skladom

6,20 €

Popis produktu

PRE PRIRODZENÚ ROVNOVÁHU POKOŽKY HLAVY

pre všetky typy vlasov


Žihľava napomáha udržiavať prirodzenú harmóniu pokožky hlavy. Jej extrakt stimuluje rast vlasov, efektívne bojuje proti lupinám a vlasy obohacuje o lesk a odolnosť.

V balzamoch nájdete tiež panthenol a arganový olej, ktoré napomáhajú ľahšiemu rozčesávaniu.


Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom väčší objem, taktiež vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ich vysušeniu a zabezpečuje hydratáciu. To umožňuje jednoduchšie rozčesávanie vlasov a redukuje ich štiepenie a lámavosť.

Arganový olej má blahodárny účinok na pokožku hlavy, ktorú čistí a hydratuje. Zásobuje vlasové folikuly, korienky a vlasy samotné dôležitými živinami.


Zloženie

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Urtica Dioica Leaf Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Lecithin, Isopropyl Alcohol, Parfum, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Pyrus Malus Fruit Extract, Sodium Benzoate.


Krajina pôvodu

Česká republika.Výrobca
NATAVA
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.