Djembe Ghana Tweneboa - 64-66cm, priemer 32,5-34 cm

Tento Djembe bubon bol ručne vyrobený v západoafrickej Ghane. Má krásny tvar a je vyrobený z jedného kusu dreva Tweneboa, blana je z kozej kože. Má jemne bassovejší zvuk s rozdielmi medzi tónom, bassom a slapom. Jeho veľkou výhodou je jeho nízka váha. Výška: 64-66cm, Priemer: 32,5-34 cm, Váha: 6 - 7 kg S výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe. Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu už viac ako 12 rokov. Ku každému djembe bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnovania alebo 10% zľavu na stále kurzy bubnovania, ktoré sa konajú v rôznych mestách Slovenska a v Čechách.  Kontakt: Ján Petrovič workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov +421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com facebook.com/bubnovanievkruhu

Kód: 4260118585813 Veľké Djembeks
skladom

skladom

195,00 €

Popis produktu

Tento Djembe bubon bol ručne vyrobený v západoafrickej Ghane. Má krásny tvar a je vyrobený z jedného kusu dreva Tweneboa, blana je z kozej kože. Má jemne bassovejší zvuk s rozdielmi medzi tónom, bassom a slapom. Jeho veľkou výhodou je jeho nízka váha.

Výška: 64-66cm, Priemer: 32,5-34 cm, Váha: 6 - 7 kgS výberom djembe bubna Vám radi poradíme. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe.

Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu už viac ako 12 rokov.

Ku každému djembe bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnovania alebo 10% zľavu na stále kurzy bubnovania, ktoré sa konajú v rôznych mestách Slovenska a v Čechách. 


Kontakt:

Ján Petrovič

workshopy, kurzy bubnovania, teambuildingy, predaj a servis bubnov

+421 951 891 719, bubnovanievkruhu@gmail.com

facebook.com/bubnovanievkruhuVýrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.