Africké bubny Djembe


Náš výber afrických bubnov djembe pochádza z rôznych dielní v západnej Afrike a v Indonézií. V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe. Vieme odkiaľ pochádzajú všetky djembe bubny ktoré predávame a niektoré z nich sú vyrábané na mieru iba pre nás. Zobraziť celý popis

Náš výber afrických bubnov djembe pochádza z rôznych dielní v západnej Afrike a v Indonézií.  V našej ponuke nájdete široký sortiment od lacnejších djembe až po profesionálne djembe.  Vieme odkiaľ pochádzajú všetky djembe bubny ktoré predávame a niektoré z nich sú vyrábané na mieru iba pre nás.

Guinejské djembe a malijské djembe sa vyznačujú vyššou kvalitou materiálov a remeselného spracovania. Niekedy sú označované aj ako „profesionálne djembe“, alebo  „prémiové djembe“ kvôli ich výnimočným povrchovým úpravám a perfektnej kvalite materiálov a dreva.

Djembe z Ghany je lacnejšie djembe, ale čestnej kvality. Nízku cenu ghanského djembe možno vysvetliť najmä použitím ľahkého dreva z ekologicky obhospodarovaných lesov na jeho výrobu, ktoré je lacnejšie ako ťažké drevo djembe z Mali alebo djembe z Guiney.

V našej ponuke nájdete aj Djembe z Indonézie avšak v dostatočnej kvalite tak aby bolo považované za hudobný nástroj. Lacné djembe z Indonézie, ktoré sa dá použiť iba ako dekorácia u nás nenájdete.

Každý Djembe bubon odíde od nás naladený a všetky djembe bubny prejdú rukami nášho odborného Garanta Jána Petroviča z projektu Bubnovanie v kruhu, ktorý sa venuje bubnovaniu, opravám a výrobe Djembe bubnov už viac ako 12 rokov.  Ku každému djembe bubnu Vám dodáme poukaz na workshop bubnovania alebo 10% zľavu na stále  kurzy bubnovania, ktoré sa konajú v rôznych mestách Slovenska a v Čechách.  

V našej ponuke nájdete aj kvalitné ochranné čapice a batohy na Djembe.