Malá okrúhla lufová špongia 6 x 6 cm 2 ks balenie

Kód: 032355 Prírodné lufové čistiace špongie

  • 1,99 €ks
skladom
Popis produktu

Univerzálna malá hubka na čistenie domácnosti, riadu, kúpeľňových povrchov a pod. Dostane sa aj na ťažko prístupné miesta . Tiež ako tvrdšia exfoliačná špongia do kúpeľa (na päty a pod.)

Rozmer v suchom stave: 6 cm x 6 cm x 1 mm 

Po namočení: 6 cm x 6 cm x 1-2 cm


Spôsob použitia

Hoci sa na prvý pohľad môže javiť ako veľmi tenká, špongia z lufy po namočení do vody znásobí svoj objem a je mäkšia a pružnejšia. Každá lufová špongia by mala vydržať minimálne 4 až 6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace.  Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že špongia je úplne suchá. Tým sa predĺži jej životnosť.  V domácnostiach s vysokými nárokmi na umývanie riadu odporúčame používať 2 alebo 3 lufové špongie na rotáciu, aby sa zaistilo, že medzi použitiami primerane uschnú. Výrobca
I LOVE ECO
Teplička nad Váhom, Slovensko
Spôsob použitia

Hoci sa na prvý pohľad môže javiť ako veľmi tenká, špongia z lufy po namočení do vody znásobí svoj objem a je mäkšia a pružnejšia. Každá lufová špongia by mala vydržať minimálne 4 až 6 týždňov, pri správnom zaobchádzaní až 3 mesiace.  Medzi jednotlivými použitiami sa uistite, že špongia je úplne suchá. Tým sa predĺži jej životnosť.  V domácnostiach s vysokými nárokmi na umývanie riadu odporúčame používať 2 alebo 3 lufové špongie na rotáciu, aby sa zaistilo, že medzi použitiami primerane uschnú. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.