Citrusové vône


Všetci milujeme slnko, aj keď niekedy by sme sa pred ním najradšej schovali pod zem. Tak sa predsa stalo aj semienku, ktoré nakoniec po vyklíčení aj tak šplhalo vyššie a vyššie, opäť čoraz bližšie k nemu. Slnko je naša najbližšia hviezda a hlavne vďaka nej sme tu. Čím viac ho dostávajú rastliny, tým viac sa vedia planéte odvďačiť za jeho dostatočný príjem Zobraziť celý popis

. Citrusy sú preto skvelým príkladom toho, akú veľkú vďaku v podobe radosti, úsmevu a zdravých vitamínov dokážu poskytnúť nám ľuďom.

V tejto kategórii nájdete produkty, ktoré sú plné slnka. Či už ide o samotné esenciálne oleje, ktorých energizujúce vonné zložky prinavracajú životnú energiu, alebo ich voňavý odkaz ukotvený v prírodných sprchových géloch, šampónoch a ďalších produktoch, výsledok je vždy rovnaký. Väčšia vitalita a stabilita v myslení, životný optimizmus a vôľa pohnúť vlastným telom. Ak už ničím iným, tak aspoň o milimeter kútikmi pier, ktoré aj náznakom úsmevu symbolizujú návrat ducha radosti a večnej mladosti.

Naplňte si košík exotickým bergamotom alebo starým známym citrónom. Pomaranč, limetka či mandarínka, to všetko je u nás samozrejmosťou. Milujeme citrusy a o túto lásku sa s vami chceme donekonečna deliť s úsmevom na perách.