Veľký pleťový krém Levanduľa ešte väčší

  • 23.11.2022

Pre nové levanduľovo-krémové šaty sme sa rozhodli prednedávnom. Vieme, že naši zákazníci a aj naše produkty si zaslúžia to najlepšie a pre to sme sa rozhodli pre zmenu.

Prírodný pleťový krém Levanduľa  je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E. Neobsahuje žiadne silikóny, parabény a sulfáty. Taktiež je vhodný na všetky typy pleti.

Prírodný pleťový krém Levanuľa 100ml

Tento luxusný peťový krém obsahuje mnoho prírodných olejov a masiel, ktoré sú bohaté na kožné minerály, vitamíny a mastné kyseliny.

Avokádový olej - obzvlášť bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E.
Kokosový olej - pomáha chrániť pokožku pred vonkajšími vplyvmi.
Olivový olej - vynikajúci zmäkčujúci olej, ktorý má vysoký obsah kyseliny olejovej a vitamínu E. Organický palmový olej - bohatý na vitamíny A & E.
Bambucké maslo - dodáva mäkký a luxusný pocit na pokožke.
Slnečnicový olej - odroda s vysokým mastných kyselín, vyznačuje sa dobrou stabilitou a zmäkčujúcimi vlastnosťami.
Konopný olej - je bohatý na Omega 3 a Omega 6 nenasýtené mastné kyseliny, má protizápalové a hydratačné účinky, pomáha pri akné, suchej pleti, poraneniach kože alebo pri regenerácii popálenín. 

Samozrejme, že sme doň aj primiešali prírodný esenciálny olej Levanduľa, ktorý má výraznú sladkú kvetinovo-bylinnú vôňu.  Má výrazný vplyv na tvorbu nových kožných buniek a vyrovnáva činnosť mazových žliaz. Zjemní prejavy rôznych kožných ochorení, ako je ekzém, akné, vrásky, psoriáza a iné zápalové stavy pokožky. Pretože zlepšuje tvorbu jazvových tkanív, napomáha procesu hojenia rán, poranení, popálenín a popálenín.


Zdieľať