Dentálna niť Yaweco, prírodný hodváb + včelí vosk

Kód: 4280001065055

  • 5,10 €ks
nedostupné
Popis produktu

Ekologická verzia zubnej nite, vyrobená z čistého hodvábu, potiahnutá včelým voskom a zabalená v biodegradovateľnom obale. V porovnaní z bežnou dentálnou niťou je zubná niť Yaweco mäkšia a hodváb zaručuje dôkladnejšie vyčistenie ako ostatné produkty. Včelý vosk uľahčuje používanie dentálnej nite.  Je prírodný a jeho zvyšky v ústach po použití nite nie sú na závadu. 

Obal dentálnej nite je vyrobený zo špeciálneho plastu s prísadou , ktorá zaručí že sa obal v organickom materiále úplne rozloží v priebehu niekoľkých rokov . Pri skladovaní v kúpeľni odolá teplým a vlhkým podmienkam.


Spôsob použitia

Balenie dentálnej nite je vybavené čepeľou noža, ktorá sa dá po otočení veka odokryť a znovu zakryť. Zubnú niť si omotajte okolo prstov obidvoch rúk a vertikálne pohybujte niťou medzi jednotlivými zubami. Výrobca
Spôsob použitia

Balenie dentálnej nite je vybavené čepeľou noža, ktorá sa dá po otočení veka odokryť a znovu zakryť. Zubnú niť si omotajte okolo prstov obidvoch rúk a vertikálne pohybujte niťou medzi jednotlivými zubami. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.