Vlnené guličky do sušičky Green Sun, 3ks

Kód: 7350142570064 Pracie prostriedkyks
nedostupné

nedostupné

16,60 €

Popis produktu

Guličky do sušičky sú vyrobené z ovčej vlny prémiovej kvality z Nového Zélandu. Je to inteligentná a energeticky úsporná alternatíva a výrazne skracuje čas sušenia.

Obsah balenia: 3 guličky v jednom vrecku

Na viac ako 1000 sušení


Zníženie času sušenia: Vďaka schopnosti absorbovať vlhkosť a zlepšiť cirkuláciu vzduchu vo vnútri bubna sušičky môžu vlnené guličky znížiť celkový čas sušenia, čo šetrí energiu a peniaze.

Zmäkčenie bielizne: Pri použití v sušičke tieto guličky pomáhajú oddeliť oblečenie, čím prispievajú k jeho prirodzenému zmäkčeniu bez potreby chemických aviváži.

Znižovanie statickej elektriny: Pomáhajú tiež minimalizovať statickú elektrinu, ktorá často vzniká pri sušení syntetických materiálov.

Ekologické a hypoalergénne: Keďže sú vyrobené z prírodných materiálov, neobsahujú žiadne syntetické chemikálie, sú biologicky rozložiteľné a vhodné aj pre ľudí s citlivou pokožkou alebo alergiami.

Opakovane použiteľné: Jedna sada vlnených guličiek vydržia stovky sušiacich cyklov, čo predstavuje dlhodobú investíciu a znižuje odpad.Spôsob použitia

Vložte mokrú bielizeň do sušičky a vlnené guličky vložte spolu s bielizňou.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča použiť 3-6 vlnených guličiek naraz v závislosti od veľkosti nákladu v sušičke. Niektorí ľudia tiež pridávajú na guličky niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, aby oblečeniu dodali príjemnú vôňu.Výrobca
Great Factory Sweden AB
Spôsob použitia

Vložte mokrú bielizeň do sušičky a vlnené guličky vložte spolu s bielizňou.

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúča použiť 3-6 vlnených guličiek naraz v závislosti od veľkosti nákladu v sušičke. Niektorí ľudia tiež pridávajú na guličky niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, aby oblečeniu dodali príjemnú vôňu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.