Balafón 8 kláves pentatonický

Ladenie tohto balafónu „bala bambara“ vychádza z pentatonickej stupnice C-dur (C - D - E - G - A). Naše 8-klávesové pentatonické balafony sú pre hudobníkov, ktorí ocenia akustický výkon vysokokvalitného dokonale vyladeného nástroja. Naša kolekcia balafónových xylofónov pochádza z Burkina Faso, Mail a Guinea. Vytvárajú ich remeselníci, ktorých tradičné zručnosti sa dedili po generácie z otca na syna. Klávesy tohto balafónu sú vyrezané z dreva zo stromov, ktoré sú už roky mŕtve a ostalo v nich len duramen („drevo srdca“). Potom sa spracujú ohňom, aby sa odstránili všetky tekuté alebo bakteriologické látky, čím sa udržia. teplé zvukya s dlhou životnosťou a stálosťou tónov.

Kód: 8586021852702 Balafónyks
Do 7 pracovných dní

Do 7 pracovných dní
pôvodná cena 119,00 €

107,03 €

Popis produktu

Ladenie tohto balafónu „bala bambara“ vychádza z pentatonickej stupnice C-dur (C - D - E - G - A).

Naše 8-klávesové pentatonické balafony sú pre hudobníkov, ktorí ocenia akustický výkon vysokokvalitného dokonale vyladeného nástroja.

Naša kolekcia balafónových xylofónov pochádza z Burkina Faso, Mail a Guinea. Vytvárajú ich remeselníci, ktorých tradičné zručnosti sa dedili po generácie z otca na syna.

Klávesy tohto balafónu sú vyrezané z dreva zo stromov, ktoré sú už roky mŕtve a ostalo v nich len duramen („drevo srdca“).

Potom sa spracujú ohňom, aby sa odstránili všetky tekuté alebo bakteriologické látky, čím sa udržia. teplé zvukya s dlhou životnosťou a stálosťou tónov.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.