Bambusové vatové tyčinky - 400 ks

Originálna recyklovaná papierová škatuľka obsahuje 400 tampónov vyrobených z materiálov najvyššej kvality: - rukoväť z Moso bambusu zaisťuje pohodlné uchopenie.  - špičky sú vyrobené zo 100% čistej bavlny, bez akýchkoľvek chemických látok  Tento zero waste produkt je šetrný k zdraviu a životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný. VAROVANIE: Nevkladajte tyčinku do ušného kanálika. Vniknutie do zvukovodu môže spôsobiť zranenie. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Kód: 8588007847108 Bambusové vatové tyčinkyks
skladom

skladom

6,30 €

Popis produktu

Originálna recyklovaná papierová škatuľka obsahuje 400 tampónov vyrobených z materiálov najvyššej kvality:

- rukoväť z Moso bambusu zaisťuje pohodlné uchopenie. 

- špičky sú vyrobené zo 100% čistej bavlny, bez akýchkoľvek chemických látok 

Tento zero waste produkt je šetrný k zdraviu a životnému prostrediu a spolu s obalom z recyklovaného papiera je kompostovateľný a úplne biologicky rozložiteľný.

VAROVANIE: Nevkladajte tyčinku do ušného kanálika. Vniknutie do zvukovodu môže spôsobiť zranenie. Uchovávajte mimo dosahu detí.


Krajina pôvodu

Čína.Výrobca
I LOVE ECO
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.