Celulózová špongia biela 8 x 8 cm bezobalovo

100 % prírodná a 100 % biologicky rozložiteľná masážna čistiaca hubka bielej farby. V suchom stave je tvrdá, po namočení do vody ihneď zmäkne a je veľmi jemná, šetrná k pokožke aj životnému prostrediu. Veľkosť: 8 x 8 cm x 1 cm 

Kód: 032358 Tvárové hubky, špongieks
skladom

skladom

1,06 €

Popis produktu

100 % prírodná a 100 % biologicky rozložiteľná masážna čistiaca hubka bielej farby. V suchom stave je tvrdá, po namočení do vody ihneď zmäkne a je veľmi jemná, šetrná k pokožke aj životnému prostrediu.

Veľkosť: 8 x 8 cm x 1 cm 


Spôsob použitia

Stačí namočiť a naniesť čistiaci gél alebo mydlo priamo na hubku alebo na tvár. Čistia sa veľmi jednoducho ručne pod prúdom vody s trochou mydla. Hubka vydrží niekoľko týždňov. Po doužívaní jednoducho skompostujte. Výrobca
I LOVE ECO
Spôsob použitia

Stačí namočiť a naniesť čistiaci gél alebo mydlo priamo na hubku alebo na tvár. Čistia sa veľmi jednoducho ručne pod prúdom vody s trochou mydla. Hubka vydrží niekoľko týždňov. Po doužívaní jednoducho skompostujte. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.