Celulózové špongie 10 x 10 cm Balenie 2 ks

100 % prírodné a 100 % biologicky rozložiteľné masážne čistiace hubky. Zabalené v papierovom obale. V suchom stave sú tvrdé, po namočení do vody ihneď zmäknú a sú veľmi jemné, šetrné k pokožke aj životnému prostrediu. Veľkosť: 10 x 10 cm x 1 cm 

Kód: 032359 Tvárové hubky, špongieks
nedostupné

nedostupné

2,32 €

Popis produktu

100 % prírodné a 100 % biologicky rozložiteľné masážne čistiace hubky. Zabalené v papierovom obale. V suchom stave sú tvrdé, po namočení do vody ihneď zmäknú a sú veľmi jemné, šetrné k pokožke aj životnému prostrediu.

Veľkosť: 10 x 10 cm x 1 cm 


Spôsob použitia

Stačí namočiť a naniesť čistiaci gél alebo mydlo priamo na hubku alebo na tvár. Čistia sa veľmi jednoducho ručne pod prúdom vody s trochou mydla. Hubka vydrží niekoľko týždňov. Po doužívaní jednoducho skompostujte. Výrobca
I LOVE ECO
Spôsob použitia

Stačí namočiť a naniesť čistiaci gél alebo mydlo priamo na hubku alebo na tvár. Čistia sa veľmi jednoducho ručne pod prúdom vody s trochou mydla. Hubka vydrží niekoľko týždňov. Po doužívaní jednoducho skompostujte. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.