Ilove ECO Sieťové bavlnené vrecká - 2 balenie

Kód: 8588007847306skladom

5,24 €

Popis produktu

Umývateľné, odolné a opakovaneľne použiteľné - vďaka zosilnenému dvojitému zošitiu na všetkých stranách a kovových uzáveroch šnúriek sú naše vrecká odolné, dostatočne pevné na prepravu objemnejších potravín ako sú zemiaky, cibuľa, mrkva, jablká, pomaranče alebo akýchkoľvek iných druhov produktov! Nakupujte s istotou svoju obľúbenú zeleninu a ovocie a vyhýbajte sa používaniu plastových tašiek na jedno použitie v obchode!

Praktická sada v 2 veľkostiach s kvalitnými kovovými uzávermi:

M: 21 x 32 cm , L: 32 x 35 cm 


Spôsob použitia

Ľahko sa čistia - Jednoducho ich umyte studenou vodou a nechajte ich na vzduchu uschnúť. Pri väčšom znečistení opertne na 40°C. 

Perte pri teplote 40°C. Pred prvým použitím operte. Opraním sa môžu mierne zraziť, max. však do 10 %. Nebieľte. Nečistite chemicky. Pri praní nepoužívajte aviváž. Nesušte v sušičke. Môžete jemne prežehliť na nízkej teplote. Výrobca
I LOVE ECO
Spôsob použitia

Ľahko sa čistia - Jednoducho ich umyte studenou vodou a nechajte ich na vzduchu uschnúť. Pri väčšom znečistení opertne na 40°C. 

Perte pri teplote 40°C. Pred prvým použitím operte. Opraním sa môžu mierne zraziť, max. však do 10 %. Nebieľte. Nečistite chemicky. Pri praní nepoužívajte aviváž. Nesušte v sušičke. Môžete jemne prežehliť na nízkej teplote. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.