Libido pre ženy - podpora libida a pohody - Kapsuly

Bylinný komplex na podporu libida a celkovej pohody Biovitality - pharmaline - nature treasure Vhodné na príznaky: libido, stres, frigidita Balenie: 30ks Tento bylinný komplex podporuje sexuálnu túžbu a zlepšuje záujem o sex. Je účinný pri boji s únavou a vyčerpaním, čím posilňuje fyzickú aj mentálnu kondíciu. Prispieva k zachovaniu sexuálnej energie a fertility. Komplex revitalizuje, zvyšuje celkovú spokojnosť a zmierňuje stres. Byliny podporujú cirkuláciu krvi v panvovej oblasti a napomáhajú dosiahnutiu intenzívnejšieho orgazmu. Bylinný komplex tak zvyšuje sebavedomie vďaka pocitu sexuálnej atraktivity. 1 kapsula Denná dávka1 - 3 kapsuly% RVH Referenčná výživová hodnotaSenovka grécka štand. extrakt100 mg 100 – 300 mg Nie je stanovené Maca extrakt 100 mg 100 – 300 mg Nie je stanovenéSerenoa plazivá štand. extrakt 100 mg 100 – 300 mg Nie je stanovenéAnjelika čínska extrakt 60 mg60 – 180 mg Nie je stanovenéŽenšen štand. extrakt 40 mg40 – 120 mg Nie je stanovenéĎumbier štand. extrakt 30 mg 30 – 90 mg Nie je stanovené ZloženieSenovka grécka (Trigonella foenum-graecum) štand. extrakt zo semien (saponiny 50 %), Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) extrakt z koreňa (10:1), Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens) štand. extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Anjelika čínska (Angelica sinensis) extrakt z koreňa (5:1) Ženšen (Panax ginseng) štand. extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %), Ďumbier lékarsky (Zingiber officinalis) štand. extrakt z koreňa (gyngerol 10 %), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula.

Kód: 8595643615046 Biovitality kapsuly

Objem: 30 ks


ks
skladom

skladom

5,99 €

Popis produktu

Bylinný komplex na podporu libida a celkovej pohody

Biovitality - pharmaline - nature treasure

Vhodné na príznaky: libido, stres, frigidita

Balenie: 30ks

Tento bylinný komplex podporuje sexuálnu túžbu a zlepšuje záujem o sex. Je účinný pri boji s únavou a vyčerpaním, čím posilňuje fyzickú aj mentálnu kondíciu. Prispieva k zachovaniu sexuálnej energie a fertility. Komplex revitalizuje, zvyšuje celkovú spokojnosť a zmierňuje stres. Byliny podporujú cirkuláciu krvi v panvovej oblasti a napomáhajú dosiahnutiu intenzívnejšieho orgazmu. Bylinný komplex tak zvyšuje sebavedomie vďaka pocitu sexuálnej atraktivity.1 kapsula

Denná dávka
1 - 3 kapsuly
% RVH Referenčná výživová hodnota
Senovka grécka štand. extrakt100 mg
100 – 300 mg
Nie je stanovené
Maca extrakt 100 mg
100 – 300 mg
Nie je stanovené
Serenoa plazivá štand. extrakt 100 mg
100 – 300 mg
Nie je stanovené
Anjelika čínska extrakt 60 mg60 – 180 mg Nie je stanovené
Ženšen štand. extrakt 40 mg40 – 120 mg Nie je stanovené
Ďumbier štand. extrakt 30 mg 30 – 90 mg Nie je stanovené


Zloženie

Senovka grécka (Trigonella foenum-graecum) štand. extrakt zo semien (saponiny 50 %), Žerucha peruánska (Lepidium Meyenii) extrakt z koreňa (10:1), Serenoa plazivá/Saw Palmetto (Serenoa repens) štand. extrakt z plodu (mastné kyseliny 25 %), Anjelika čínska (Angelica sinensis) extrakt z koreňa (5:1) Ženšen (Panax ginseng) štand. extrakt z koreňa (ginsenosidy 25 %), Ďumbier lékarsky (Zingiber officinalis) štand. extrakt z koreňa (gyngerol 10 %), stearan horečnatý (plnidlo), vegetariánska kapsula.


Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 - 3 kapsuly denne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.


Krajina pôvodu

Česká republika.Výrobca
Green idea
Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 - 3 kapsuly denne.

Skladovanie: Uchovávajte v suchu priizbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.