Šamanský bubon 46cm Masivný Jaseň - Kozia koža - Zelený Nefrit - Petrovič Drums

Profesionálny, duchovne silný šamanský bubon Petrovič Drums so zeleným nefritom. Ručne vyrobený na Slovensku Jánom Petrovičom z Malých Levár. Vyrobený z masívneho  dreva z  jaseňa z kvalitnej africkej kozej kožy. Má výrazne lepšie vlastnosti a výrazne silnejší zvuk ako lacné  šamanské bubny vyrobené z preglejky a z lacných koží. Vďaka spôsobu výroby a použitým materiálom jeho ladenie a tvar drží dlhšie aj vo vlhšom prostredí.   Kože na šamanské bubny Petrovič Drums sú precízne vyberané priamo v západnej Afrike a majú vysokokvalitné membrány. Životnosť  Šamanského bubnu  je tak  výrazne dlhšia ako u lacnejších Šamanských bubnov. Výrobca - Ján Petrovič sa pri výrobe tohto bubna neponáhľa:)  Intuitívne a precízne  vyberá kožu, drevo a kameň, tak aby táto kombinácia bola najlepšie možná.  Pri výrobe ďaakuje Matke Zemi za drevo a kožu zvieraťa a medituje. Zvuk tohto bubna tak nesie pozitívne vibrácie vesmíru a hra na tento bubon čistí priestory a ľudí.  Ján Petrovič Vám vie šamanský bubon vyrobiť aj na zákazku (Osobný šamanský bubon)- viete si vybrať aj iný druh kameňa, ktorý Vám osadí do bubna. Viete si vybrať aj konkrétnu kožu a z ktorej bubon vyrobí. Zelený nefrit je kameň s mimoriadnymi vlastnosťami, ktorý pomáha zbaviť sa negatívnych myšlienok a podráždenosti. Zelený nefritu vám prinesie pocit ochrany pred nepriaznivými okolnosťami a posilní vašu životnú silu. Parametre bubna: Drevo: Masívny Jaseň Výška dreveného rámu: 7,77 cm Hrúbka dreveného rámu: 1cm Priemer: 46cm Hmotnosť: 1,77 Kg

Kód: 8586021853105 Šamanské bubnyks
Skladom do 5 dní

Skladom do 5 dní

255,00 €

Popis produktu

Profesionálny, duchovne silný šamanský bubon Petrovič Drums so zeleným nefritom. Ručne vyrobený na Slovensku Jánom Petrovičom z Malých Levár.

Vyrobený z masívneho  dreva z  jaseňa z kvalitnej africkej kozej kožy.

Má výrazne lepšie vlastnosti a výrazne silnejší zvuk ako lacné  šamanské bubny vyrobené z preglejky a z lacných koží.

Vďaka spôsobu výroby a použitým materiálom jeho ladenie a tvar drží dlhšie aj vo vlhšom prostredí.  


Kože na šamanské bubny Petrovič Drums sú precízne vyberané priamo v západnej Afrike a majú vysokokvalitné membrány.

Životnosť  Šamanského bubnu  je tak  výrazne dlhšia ako u lacnejších Šamanských bubnov.


Výrobca - Ján Petrovič sa pri výrobe tohto bubna neponáhľa:)  Intuitívne a precízne  vyberá kožu, drevo a kameň, tak aby táto kombinácia bola najlepšie možná.  Pri výrobe ďaakuje Matke Zemi za drevo a kožu zvieraťa a medituje.

Zvuk tohto bubna tak nesie pozitívne vibrácie vesmíru a hra na tento bubon čistí priestory a ľudí. 


Ján Petrovič Vám vie šamanský bubon vyrobiť aj na zákazku (Osobný šamanský bubon)- viete si vybrať aj iný druh kameňa, ktorý Vám osadí do bubna. Viete si vybrať aj konkrétnu kožu a z ktorej bubon vyrobí.


Zelený nefrit je kameň s mimoriadnymi vlastnosťami, ktorý pomáha zbaviť sa negatívnych myšlienok a podráždenosti. Zelený nefritu vám prinesie pocit ochrany pred nepriaznivými okolnosťami a posilní vašu životnú silu.


Parametre bubna:

Drevo: Masívny Jaseň

Výška dreveného rámu: 7,77 cm

Hrúbka dreveného rámu: 1cm

Priemer: 46cm

Hmotnosť: 1,77 Kg


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Petrovic
Drums
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.