Prírodný olej na bradu a fúzy

Prírodný olej na bradu a fúzy vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií. Organické (BIO) rastlinné oleje dodávajú mužskej pokožke hĺbkovú výživu, upokojujú podráždenie pokožky a zároveň je hydratujú. Brada a fúzy sú mäkšie, upravenejšie a hebkejšie na dotyk. Esenciálne oleje Santalové drevo, Céder himalájsky a Kadidlo Olibanium dodávajú nášmu oleju na bradu a fúzy luxusnú mužnú drevitú vôňu.

Kód: 8586021851538 Pre mužov

Objem: 50 ml


ks
nedostupné

nedostupné

20,80 €

Popis produktu

Prírodný olej na bradu a fúzy vyrobený zo 100% prírodných ingrediencií. Organické (BIO) rastlinné oleje dodávajú mužskej pokožke hĺbkovú výživu, upokojujú podráždenie pokožky a zároveň je hydratujú. Brada a fúzy sú mäkšie, upravenejšie a hebkejšie na dotyk.

Esenciálne oleje Santalové drevo, Céder himalájsky a Kadidlo Olibanium dodávajú nášmu oleju na bradu a fúzy luxusnú mužnú drevitú vôňu.


Spôsob použitia

Pomaly vmasírujte primerané množstvo oleja od korienkov až po končeky fúzov a brady. Následne bradu a fúzy vykefujte. Používajte 1 kát denne alebo podľa potreby.


Zloženie

Organický (BIO) Argánový olej, Organický (BIO) za studena lisovaný olej z avokádovej dužiny, Organický (BIO) panenský jojobový olej, Organický (BIO) Ricínový olej, Prírodný vitamín E, 100 % esenciálny olej Santalové drevo, 100 % esenciálny olej céder himalájsky, 100 % esenciálny olej Kadidlo Olibanium.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Argania Spinosa Kernel Oil, Persea Gratissima Oil, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Tocopherol, Santalum Album Wood Oil, Cedrus Deodara Wood Oil, Boswellia Serrata Oil.


Spôsob použitia

Pomaly vmasírujte primerané množstvo oleja od korienkov až po končeky fúzov a brady. Následne bradu a fúzy vykefujte. Používajte 1 kát denne alebo podľa potreby.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Odporúča: 100% zákazníkov
Hodnotenie: 100%
Overený zákazník
17.11.2021
Kvalitné zloženie. Cením, že používajú esenciálne oleje z pravého santalového a cédrového dreva a nie náhražky, ako mnoho iných výrobcov. Za mňa má olej dymovo-drevitú, stredne intenzívnu vôňu. Cena 18 € za 50 ml je v dnešnej dobe celkom fajn, keď si vezmeme, že je už pomaly štandard pýtať 15-20 € za 30 ml oleja na bradu a často v zložení nájdete rôzne plnidlá, syntetické parfumácie a neviem čo ešte...
odporúča