Arašidové maslo chrumkavé BIO 350 g Clearspring

Kód: 5021554989172 Orechové maslá

  • 5,30 €ks
nedostupné
Popis produktu

Prémiové, organické, bezlepkové, arašidové, chrumkavé maslo s kúskami arašidov. Vynikajúca chuť maslo získava vďaka tomu, že sa jedná o najlepšie druhy organických a kontrolovaných arašidov. Zachutí na čerstvom pečive alebo krehkých celozrnných chleŁbíčkoch a ryžových vaflí. Toto organické arašidové maslo má nízky obsah prirodzene sa vyskytujúceho cukru, ale aj tak je lahodne sladké. Pridaná je len štipka soli, ktorá vyzdvihuje prirodzenú sladkosť podzemnice olejnej.

Clearingpring organic Arašidové maslo nebolo homogenizuje a neobsahuje hydrogenovaný palmový olej ani iné lacnejšie rastlinné oleje. Z tohto dôvodu môže dôjsť k oddeleniu arašidového oleja. Ak k tomu dôjde, premiešajte arašidový olej hore s arašidovou pastou na dne nádoby.

Použitie arašidového masla Clearspring: Je skvelá ako nátierka na pečivo ako čerstvé tak trvanlivé, na zjemnenie chuti ázijských pokrmov, do pikantných omáčok a arašidových sušienok. Výborná je tiež vo vločkových alebo celozrnné kašu a na ochutenie rôznych lupienkov a müsli zmesí. Môžete vyskúšať aj obľúbenou desiatu amerických detí, tzv. PBJ sendvič: chlieb s arašidovou pastou a džemom. Príjemná obmena je použitie medu miesto džemu.


Krajina pôvodu

Anglicko.
Výrobca
Clearspring
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.