Aróma difuzér do auta - Kvet života - 30mm

Krabička obsahuje priestor pre 10 ml esenciálny olej Zahŕňa 10 farebných plstených vankúšikov Priemer: 30 mm Vyberte si vlastnú arómu podľa svojej nálady: Prírodné esenciálne oleje Obsahuje plstenú podložku, do ktorej sa zmestí niekoľko kvapiek oleja. Pripnite na ventilačný panel v aute, aby vôňa mohla prúdiť. Difuzér je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je dodávaný s 10 umývateľnými savými a opakovane použiteľnými plstenými vankúšikmi v rôznych farbách. Vylepšite svoj výlet s týmto jedinečným aromaterapeutickým difuzérom. Môžete si vybrať svoje obľúbené esenciálne oleje alebo zmesi a zažiť pozitívne zdravotné výhody, ktoré poskytujú počas jazdy.  

Kód: 5055796532865 Aróma difuzéry do autaks
skladom

skladom

12,10 €

Popis produktu

Krabička obsahuje priestor pre 10 ml esenciálny olej

Zahŕňa 10 farebných plstených vankúšikov

Priemer: 30 mm


Vyberte si vlastnú arómu podľa svojej nálady: Prírodné esenciálne oleje

Obsahuje plstenú podložku, do ktorej sa zmestí niekoľko kvapiek oleja. Pripnite na ventilačný panel v aute, aby vôňa mohla prúdiť. Difuzér je vyrobený z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a je dodávaný s 10 umývateľnými savými a opakovane použiteľnými plstenými vankúšikmi v rôznych farbách.

Vylepšite svoj výlet s týmto jedinečným aromaterapeutickým difuzérom. Môžete si vybrať svoje obľúbené esenciálne oleje alebo zmesi a zažiť pozitívne zdravotné výhody, ktoré poskytujú počas jazdy.  Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.