Bambusové slamky

Kód: 032174 Nerezové a bambusové slamky

  • 4,50 €ks
skladom
Popis produktu

Štýlová ekologická slamka z bambusu. Pridajte do svojho života dúšok prírody a pochváľte sa svojou eko slamkou, ktorú zdobí slovenský folklórny vzor. Hodí sa do kabelky či ruksaku, takže kdekoľvek ste a čokoľvek robíte, môžete bezstarostne povedať „nie“ jednorazovým slamkám.

Naše slamky sú získané z obnoviteľných bambusových lesov bez súvisiaceho odlesňovania. Pochádzajú z prírody, preto keď splnia svoje poslanie, kompostovaním ich vrátite späť tam, odkiaľ pochádzajú. Sú navrhnuté prírodou, takže každá slamka je jedinečná a môžete očakávať jemné rozdiely vo veľkosti, tvare a farbe.

Dĺžka: 20 cm, priemer: 0,6-0,8 cm Balenie: 5 kusov.


Spôsob použitia

Umyte ich vodou, príležitostne vodou so soľou, ktorá je dostatočne účinná ako dezinfekčný prostredok. Nevhodné do umývačky riadu.Výrobca
STATUS S, s.r.o.
Spôsob použitia

Umyte ich vodou, príležitostne vodou so soľou, ktorá je dostatočne účinná ako dezinfekčný prostredok. Nevhodné do umývačky riadu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.