Celulózová hubka s konopou

Kód: 5713318331104 Hubky - Huby - Lufy na umývanie

  • 4,10 €ks
skladom

Popis produktu

Prírodná celulózová hubka s konopou je vhodná na denné umývanie riadu všetkého druhu – krehkých aj jemných materiálov. Túto hubku možno použiť nielen v kuchyni pri čistení nádob ale aj na umývanie tela do kúpeľa, kde má jemné peelingové účinky.

Jej obal je z konopného materiálu, vnútro tvorí celulózová špongia a po okrajoch je ručne obšitá bavlnenou niťou. Keďže neobsahuje žiadne plasty, farbivá, lepidlá, či iné chemické prísady, tak navyše je šetrná aj k nášmu životnému prostrediu.

Vďaka materiálom, z ktorých je vyrobená veľmi dobre drží čistiaci prostriedok vo svojom vnútri, čím zároveň šetríte svoje peniaze aj životné prostredie od prebytočných chemických prípravkov.

Ošetrenie: Hubka je znovupoužiteľná, neperie sa v práčke – na jej vyčistenie ju odporúčame postaviť do hornej zásuvky umývačky riadu medzi sklenené poháre, prípadne ju môžete vyvariť v hrnci s troškou octu a po vyčistení ju necháte voľne vysušiť vo zvislej polohe. Takto je pripravená na ďalšie a ďalšie použitie až kým sa neznehodnotí, vtedy pokiaľ nieje chemicky znečistená môže ísť do bioodpadu.Krajina pôvodu

Čína.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.