Čínsky prvok ZEM prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Táto zmes esenciálnych olejov je inšpirovaná konceptom Wu Xing, ktorý je súčasťou tradičnej čínskej filozofie a popisuje päť základných prvkov, z ktorých sa skladá celý vesmír a všetky živé bytosti. Esenciálny olej je zmesou šiestich základných esenciálnych olejov: Šalvia muškátová (Salvia Sclarea) - Šalvia muškátová je často používaná na podporu harmonizácie a uvoľnenia. V kontexte prvku ZEM reprezentuje zemský charakter a stabilitu. Zázvor (Zingiber Officinalis) - Zázvor je známy svojimi stimulačnými a oživujúcimi vlastnosťami. V tomto produkte symbolizuje prvok ZEM ako základný stavebný blok v životnom cykle. Grapefruit (Citrus Paradisi) - Vôňa grapefruitu má osviežujúci a povzbudzujúci účinok. V esenciálnom oleji reprezentuje prvok ZEM ako zdroj pozitívnej energie a vitality. Levanduľa (Lavandula Officinalis) - Levanduľa je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami, ktoré symbolizujú zemskú stabilitu a rovnováhu. Majoránka (Origanum Marjorana) - Majoránka má upokojujúci účinok na telo a myseľ a v tomto esenciálnom oleji predstavuje prvok ZEM ako základný zdroj stability a pokoja. Pačuli (Pogostemon Cablin) - Pačuli má bohatú, hlbokú arómu a je známy svojimi uvoľňujúcimi a harmonizujúcimi účinkami. V tejto zmesi symbolizuje prvok ZEM ako súčasť cyklu života a prírody. Môže pomôcť posilniť vaše silné stránky a kontrolovať vaše slabé stránky. Silné stránky: Zodpovedný, praktický, logický, súcitný, empatický, lojálny a stabilný. Slabé stránky: Prehnane ochranársky, nepružný, tvrdohlavý, rezervovaný a tichý. Roky živla ZEM: 1938/39, 1948/49, 1958/59, 1968/69, 1978/79, 1988/89, 1998/99, 2008/09, 2018/19, 2028/29, 2038/39 Táto esenciálna olejová zmes je určená na použitie vo vašej aromaterapii a môže pomôcť pri podpore rovnováhy, pokoja a zemského spojenia. Pred použitím odporúčame dôkladne preštudovať návod na aplikáciu a dodržiavať odporúčané dávkovanie. Dúfame, že vás tento produkt oslovil, a prajeme vám príjemné zážitky pri jeho užívaní! 

Kód: 8586021852863 Zmesiks
skladom

skladom

9,30 €

Popis produktu

Táto zmes esenciálnych olejov je inšpirovaná konceptom Wu Xing, ktorý je súčasťou tradičnej čínskej filozofie a popisuje päť základných prvkov, z ktorých sa skladá celý vesmír a všetky živé bytosti.

Esenciálny olej je zmesou šiestich základných esenciálnych olejov:

Šalvia muškátová (Salvia Sclarea) - Šalvia muškátová je často používaná na podporu harmonizácie a uvoľnenia. V kontexte prvku ZEM reprezentuje zemský charakter a stabilitu.

Zázvor (Zingiber Officinalis) - Zázvor je známy svojimi stimulačnými a oživujúcimi vlastnosťami. V tomto produkte symbolizuje prvok ZEM ako základný stavebný blok v životnom cykle.

Grapefruit (Citrus Paradisi) - Vôňa grapefruitu má osviežujúci a povzbudzujúci účinok. V esenciálnom oleji reprezentuje prvok ZEM ako zdroj pozitívnej energie a vitality.

Levanduľa (Lavandula Officinalis) - Levanduľa je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami, ktoré symbolizujú zemskú stabilitu a rovnováhu.

Majoránka (Origanum Marjorana) - Majoránka má upokojujúci účinok na telo a myseľ a v tomto esenciálnom oleji predstavuje prvok ZEM ako základný zdroj stability a pokoja.

Pačuli (Pogostemon Cablin) - Pačuli má bohatú, hlbokú arómu a je známy svojimi uvoľňujúcimi a harmonizujúcimi účinkami. V tejto zmesi symbolizuje prvok ZEM ako súčasť cyklu života a prírody.


Môže pomôcť posilniť vaše silné stránky a kontrolovať vaše slabé stránky.

Silné stránky: Zodpovedný, praktický, logický, súcitný, empatický, lojálny a stabilný.

Slabé stránky: Prehnane ochranársky, nepružný, tvrdohlavý, rezervovaný a tichý.

Roky živla ZEM: 1938/39, 1948/49, 1958/59, 1968/69, 1978/79, 1988/89, 1998/99, 2008/09, 2018/19, 2028/29, 2038/39


Táto esenciálna olejová zmes je určená na použitie vo vašej aromaterapii a môže pomôcť pri podpore rovnováhy, pokoja a zemského spojenia. Pred použitím odporúčame dôkladne preštudovať návod na aplikáciu a dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Dúfame, že vás tento produkt oslovil, a prajeme vám príjemné zážitky pri jeho užívaní! 


Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.


Zloženie

100% esenciálny olej Šalvia muškátová, Zingiber Officinale Root Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Lavandula Officinalis, Origanum Majorana Leaf Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil.INGREDIENTS

Salvia Sclarea Oil, Zingiber Officinale Root Oil, Citrus Paradisi Peel Oil, Lavandula Officinalis, Origanum Majorana Leaf Oil, Pogostemon Cablin Leaf Oil.


Spôsob použitia

Pridajte 5-7 kvapiek (0,3 ml) do vody v difúzore

Pridajte 10 kvapiek (0,5 ml) do 15-25 ml nosného oleja na použitie pri masáži.

Pridajte 2-12 kvapiek do kúpeľa.

Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.

Dôležitá poznámka : Uvedené informácie slúžia len na vzdelávacie účely.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je číra, bezfarebná organická zlúčenina so slabob balsamickým vôňou. Prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch oko ylang ylang, palisander a škorica. Má terapeutický prínos a pri použití v malých množstvách je bezpečný.
Cinnamaldehyde
Cinnamaldehyde
Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Coumarin
Kumarín je bezfarebná kvapalina Je prirodzene sa vyskytujúca látka v esenciálnych olejoch. Má antimykotické účinky. Nie je vhodný pre deti tehotné ženy a citlivých ľudí.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Citronellol
Citronellol je prírodný acyklický monoterpenoid, čo je bezfarebná, niekedy jemne jantárová kvapalina, ktorá má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá sa blíži až k ruži. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.