Kefa na zeleninu PV

Kefa na zeleninu je vyrobená z neošetreného bukového dreva a má dva druhy vlákien – mäkšie na čistenie plodovej zeleniny a pevnejšie vhodné na koreňovú zeleninu. Aby sme odstránili potenciálne škodlivé dusičnany z povrchovej časti zeleniny a pri tom nezmenšili objem zeleniny šúpaním, stačí použiť túto kefku, ktorou odstránime všetky prípadné škodliviny, nečistoty a povrchovú špinu. Využijete ju pri čistení mrkvy, petržlenu, uhoriek, zeleru, cvikly a ďalšej zeleniny. Je vhodná tiež na čistenie nových zemiakov. Ošetrenie: Pred prvým použitím odporúčame natrieť drevenú časť kefky stolovým olejom a to zopakovať raz za čas. Zabezpečí sa tým dlhšia trvácnosť kefky. Kefku je vhodné odkladať štetinami nadol, aby voda po nich stiekla a drevo nečernelo, taktiež odporúčame nenechávať kefku dlhý čas ponorenú vo vode aby sa zabránilo prasknutiu dreva. Touto starostlivosťou bude kefka na zeleninu súčasťou Vašej kuchyne niekoľko mesiacov.

Kód: 032223 Kefy na čistenieks
nedostupné

nedostupné

3,80 €

Popis produktu

Kefa na zeleninu je vyrobená z neošetreného bukového dreva a má dva druhy vlákien – mäkšie na čistenie plodovej zeleniny a pevnejšie vhodné na koreňovú zeleninu.

Aby sme odstránili potenciálne škodlivé dusičnany z povrchovej časti zeleniny a pri tom nezmenšili objem zeleniny šúpaním, stačí použiť túto kefku, ktorou odstránime všetky prípadné škodliviny, nečistoty a povrchovú špinu. Využijete ju pri čistení mrkvy, petržlenu, uhoriek, zeleru, cvikly a ďalšej zeleniny. Je vhodná tiež na čistenie nových zemiakov.

Ošetrenie: Pred prvým použitím odporúčame natrieť drevenú časť kefky stolovým olejom a to zopakovať raz za čas. Zabezpečí sa tým dlhšia trvácnosť kefky. Kefku je vhodné odkladať štetinami nadol, aby voda po nich stiekla a drevo nečernelo, taktiež odporúčame nenechávať kefku dlhý čas ponorenú vo vode aby sa zabránilo prasknutiu dreva. Touto starostlivosťou bude kefka na zeleninu súčasťou Vašej kuchyne niekoľko mesiacov.Krajina pôvodu

Nemecko.Výrobca
PRIJEMNE-VECI
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.