Kryštálová sviečka citrín a sodalit - Slnko

Sviečka s povzbudzujúcou vôňou citrusov osvieži vzduch, zdvihne vašu náladu a prinesie do vášho okolia slnečnú atmosféru. Je obohatená o radostné drahokamy citrín a sodalit, ktoré sú známe svojou schopnosťou vyžarovať pozitivitu. Citrín často označovaný ako "kameň úspechu", sa v kombinácii s harmonizujúcou energiou sodalitu podieľa na tvorbe priestoru plného optimizmu a radosti. Doba horenia: 22 hodín Vôňa: Citrónová tráva a wintergreen Rozmery: 8,5 x 8 cm Hlava: citrónová tráva, mandarínka, pomaranč Srdce: wintergreen, gardénia  Základ: zelený čaj, biele pižmo Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.

Kód: 5056368334719 Sviečky so vzácnymi kameňmiks
skladom

skladom

14,00 €

Popis produktu

Sviečka s povzbudzujúcou vôňou citrusov osvieži vzduch, zdvihne vašu náladu a prinesie do vášho okolia slnečnú atmosféru. Je obohatená o radostné drahokamy citrín a sodalit, ktoré sú známe svojou schopnosťou vyžarovať pozitivitu. Citrín často označovaný ako "kameň úspechu", sa v kombinácii s harmonizujúcou energiou sodalitu podieľa na tvorbe priestoru plného optimizmu a radosti.

Doba horenia: 22 hodín

Vôňa: Citrónová tráva a wintergreen

Rozmery: 8,5 x 8 cm

Hlava: citrónová tráva, mandarínka, pomaranč

Srdce: wintergreen, gardénia 

Základ: zelený čaj, biele pižmo


Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.