Kryštálová sviečka nefrit - Kúzelník

Osviežujúca vôňa začarovanej mäty sa vznáša vzduchom a vytvára oázu kľudu. Táto sviečka, doplnená o upokojujúci drahokam nefrit, pôsobí ako kúzelný dotyk pre vaše zmysly, ktorý šepká dávne kúzla pokoja. Jadeit, oceňovaný pre svoje uzemňujúce vlastnosti, podporuje rovnováhu a emocionálnu harmóniu, čím prispieva k vytváraniu upokojujúcej atmosféry. Doba horenia: 22 hodín Vôňa: Mäta a limetka Rozmery: 8,5 x 8 cm Vrchné tóny: mäta, limetka Srdce: bergamot, zelený čaj  Základné tóny: vetiver, pižmo Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.

Kód: 5056368334689 Sviečky so vzácnymi kameňmiks
skladom

skladom

14,00 €

Popis produktu

Osviežujúca vôňa začarovanej mäty sa vznáša vzduchom a vytvára oázu kľudu. Táto sviečka, doplnená o upokojujúci drahokam nefrit, pôsobí ako kúzelný dotyk pre vaše zmysly, ktorý šepká dávne kúzla pokoja. Jadeit, oceňovaný pre svoje uzemňujúce vlastnosti, podporuje rovnováhu a emocionálnu harmóniu, čím prispieva k vytváraniu upokojujúcej atmosféry.

Doba horenia: 22 hodín

Vôňa: Mäta a limetka

Rozmery: 8,5 x 8 cm

Vrchné tóny: mäta, limetka

Srdce: bergamot, zelený čaj 

Základné tóny: vetiver, pižmo


Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.