Kryštálová sviečka ruženín - Milenci

Ponorte svoje zmysly do omamnej vône rozkvitnutých ružových lúk a vytvorte si atmosféru plnú romantiky a nehy. Srdcom tejto čarovnej sviečky je ružový kremeň, ktorý je známy svojou schopnosťou priťahovať lásku. Predpokladá sa, že tento drahokam otvára srdcovú čakru a pozýva lásku do vášho života, čím vytvára ideálne prostredie pre momenty plné citov. Doba horenia: 22 hodín Vôňa: Marocká ruža Rozmery: 8,5 x 8 cm Vrchné tóny: bergamot, ružové korenie Srdce: marocká ruža, pivónia Základ: pačuli, ambra Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.

Kód: 5056368334672 Sviečky so vzácnymi kameňmiks
skladom

skladom

14,00 €

Popis produktu

Ponorte svoje zmysly do omamnej vône rozkvitnutých ružových lúk a vytvorte si atmosféru plnú romantiky a nehy. Srdcom tejto čarovnej sviečky je ružový kremeň, ktorý je známy svojou schopnosťou priťahovať lásku. Predpokladá sa, že tento drahokam otvára srdcovú čakru a pozýva lásku do vášho života, čím vytvára ideálne prostredie pre momenty plné citov.

Doba horenia: 22 hodín

Vôňa: Marocká ruža

Rozmery: 8,5 x 8 cm

Vrchné tóny: bergamot, ružové korenie

Srdce: marocká ruža, pivónia

Základ: pačuli, ambra


Po dokonalom vyhorení sviečky môžete jej nádobu opätovne využiť a ponechať si skalné kryštály.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.