Ľanové vrecko na okrúhly chlieb s krajkou 42x42cm

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za jedno ľanové vrecko. Toto ľanové vrecko na chlieb vhodné na okrúhly pečený chlebík rozmere 42x42 cm. Materiál: 100% ľan.Je ručne vyrobené na Slovensku v rodinnej manufaktúre, kde výrobca dbá na šetrnosť počas procesu výroby.Z našej osobnej skúsenosti vieme, že kváskový chlieb vydrží vo vrecku 5 dní ak sa dovtedy nezje :-). Obal, letáčik a aj samotné vrecká sú z materiálu, ktoré sa dajú recyklovať. Sú ručne vyrobené na Slovensku v rodinnej manufaktúre, kde výrobca dbá na šetrnosť počas procesu výroby.Môžete ich využívať opakovane, vydržia roky. Všetky použité materiály sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode (keď rozstriháte ľanovú látku na menšie kúsky, na dobrom kompostovisku sa rozloží do 30 dní), čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.Ošetrenie: Doporučujeme prať ručne , žehliť z rubu ešte vlhké. Ľan na výrobu perte výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.

Kód: 032231 Ľanové vrecká na chliebks
skladom

skladom

15,10 €

Popis produktu

Vymeňte stovky igelitových sáčkov za jedno ľanové vrecko. Toto ľanové vrecko na chlieb vhodné na okrúhly pečený chlebík rozmere 42x42 cm. Materiál: 100% ľan.

Je ručne vyrobené na Slovensku v rodinnej manufaktúre, kde výrobca dbá na šetrnosť počas procesu výroby.

Z našej osobnej skúsenosti vieme, že kváskový chlieb vydrží vo vrecku 5 dní ak sa dovtedy nezje :-). Obal, letáčik a aj samotné vrecká sú z materiálu, ktoré sa dajú recyklovať. Sú ručne vyrobené na Slovensku v rodinnej manufaktúre, kde výrobca dbá na šetrnosť počas procesu výroby.

Môžete ich využívať opakovane, vydržia roky. Všetky použité materiály sú netoxické a ľahko rozložiteľné v prírode (keď rozstriháte ľanovú látku na menšie kúsky, na dobrom kompostovisku sa rozloží do 30 dní), čo znamená, že má minimálny dopad na životné prostredie.


Ošetrenie:
Doporučujeme prať ručne , žehliť z rubu ešte vlhké. Ľan na výrobu perte výlučne v pracích prostriedkoch priateľských k prírode.


Krajina pôvodu

Slovensko.Výrobca
Esencie života
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.