Láska prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Jedinečná zmes esenciálnych olejov, ktoré prinášajú blahodárne účinky a príjemnú vôňu.  "Láska - 100% prírodný esenciálny olej je zmesou piatich vzácnych esenciálnych olejov, ktoré spolu vytvárajú úchvatnú a harmonickú vôňu. Každá zložka tohto jedinečného produktu má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, ktoré sa spájajú do nádherného celku. Esenciálny olej z Geránia (Pelargonium Graveolens) prináša do tejto zmesi sviežu a kvetinovú vôňu. Jeho povznášajúci a uvoľňujúci účinok na psychiku pomáha znížiť stres a napätie, a tak prispieva k uvoľneniu mysle a vnútornému pokoju. Osviežujúci esenciálny olej Grapefruitu (Citrus Paradisi) dodáva produktu energickú a revitalizujúcu esenciu. Jeho osviežujúca citrusová aróma môže podporiť pozitívnu náladu a zvýšiť pocit vitality a elánu. Santalové drevo (Santalum Spicata) prispieva hlbokým drevitým tónom, ktorý dodáva zmesi zemitú a teplú atmosféru. Jeho upokojujúci a relaxačný účinok podporuje vnútornú harmóniu a meditáciu. Esenciálny olej z Mandarínky (Citrus Reticulata) prináša sviežu a sladkú vôňu, ktorá dodáva produktu jemnosť a harmóniu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami na myseľ a telo, čo pomáha zmierniť úzkosť a stres. Záverečnou zložkou je Ylang Ylang (Cananga Odorata), ktorý dodáva vôni exotický a kvetinový nádych. Jeho sladká aróma pôsobí afrodiziakálne a prispieva k uvoľneniu a romantike. Táto špeciálne zostavená zmes esenciálnych olejov je navrhnutá tak, aby priniesla harmóniu a lásku do vášho prostredia. Môže byť použitá v aromaterapii, pri masážach alebo pri relaxačných rituáloch. Len pár kvapiek tohto esenciálneho oleja dokáže navodiť príjemnú atmosféru a podporiť duševnú a emocionálnu rovnováhu. Upozornenie: Zmes je možné aplikovať na spodok chodidiel a zátylok. Dá sa aj inhalovať. Pred použitím vždy zrieďte. Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc. Tento esenciálny olej "Láska" je navrhnutý tak, aby vám priniesol príjemné zážitky a pocity lásky a harmónie pri každom použití.

Kód: 8586021852771 Zmesiks
skladom

skladom

9,90 €

Popis produktu

Jedinečná zmes esenciálnych olejov, ktoré prinášajú blahodárne účinky a príjemnú vôňu. 

"Láska - 100% prírodný esenciálny olej je zmesou piatich vzácnych esenciálnych olejov, ktoré spolu vytvárajú úchvatnú a harmonickú vôňu. Každá zložka tohto jedinečného produktu má svoje vlastné charakteristické vlastnosti, ktoré sa spájajú do nádherného celku.

Esenciálny olej z Geránia (Pelargonium Graveolens) prináša do tejto zmesi sviežu a kvetinovú vôňu. Jeho povznášajúci a uvoľňujúci účinok na psychiku pomáha znížiť stres a napätie, a tak prispieva k uvoľneniu mysle a vnútornému pokoju.

Osviežujúci esenciálny olej Grapefruitu (Citrus Paradisi) dodáva produktu energickú a revitalizujúcu esenciu. Jeho osviežujúca citrusová aróma môže podporiť pozitívnu náladu a zvýšiť pocit vitality a elánu.

Santalové drevo (Santalum Spicata) prispieva hlbokým drevitým tónom, ktorý dodáva zmesi zemitú a teplú atmosféru. Jeho upokojujúci a relaxačný účinok podporuje vnútornú harmóniu a meditáciu.

Esenciálny olej z Mandarínky (Citrus Reticulata) prináša sviežu a sladkú vôňu, ktorá dodáva produktu jemnosť a harmóniu. Je známy svojimi upokojujúcimi účinkami na myseľ a telo, čo pomáha zmierniť úzkosť a stres.

Záverečnou zložkou je Ylang Ylang (Cananga Odorata), ktorý dodáva vôni exotický a kvetinový nádych. Jeho sladká aróma pôsobí afrodiziakálne a prispieva k uvoľneniu a romantike.

Táto špeciálne zostavená zmes esenciálnych olejov je navrhnutá tak, aby priniesla harmóniu a lásku do vášho prostredia. Môže byť použitá v aromaterapii, pri masážach alebo pri relaxačných rituáloch. Len pár kvapiek tohto esenciálneho oleja dokáže navodiť príjemnú atmosféru a podporiť duševnú a emocionálnu rovnováhu.

Upozornenie: Zmes je možné aplikovať na spodok chodidiel a zátylok. Dá sa aj inhalovať. Pred použitím vždy zrieďte. Nikdy nepoužívajte čisté oleje na pokožku bez riedenia, nikdy nepoužívajte vnútorne, držte mimo dosahu detí a očí, vždy skontrolujte, či sa nevyskytujú nejaké zdravotné problémy, ktoré by mohli spôsobiť problém. Ak máte nejaké pochybnosti, vyhľadajte pomoc.


Tento esenciálny olej "Láska" je navrhnutý tak, aby vám priniesol príjemné zážitky a pocity lásky a harmónie pri každom použití.


Zloženie

Pelargonium Graveolens, Citrus Paradisi Peel Oil, Santalum Spicata, Citrus Reticulata Peel Oil, Cananga Odorata.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Pelargonium Graveolens, Citrus Paradisi Peel Oil, Santalum Spicata, Citrus Reticulata Peel Oil, Cananga Odorata.


Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzyl alkohol
Benzyl alkohol je čistý bezfarebný organický alkohol, ktorý má výborné konzervačné, antimikrobiálne a antibakteriálne vlastnosti. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.
Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je číra, bezfarebná organická zlúčenina so slabob balsamickým vôňou. Prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch oko ylang ylang, palisander a škorica. Má terapeutický prínos a pri použití v malých množstvách je bezpečný.
Benzylcinamát
Benzyl cinnamate
Benzyl salicylate
Prirodzená súčasť esenciálnych olejov
Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Farnesol
Farnesol je prírodná organická zlúčenina- acyklický seskviterpenový alkohol. Je to bezfarebná hydrofóbna kvapalina. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch. Má antibakteriálne, chemopreventívne a antinádorové účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Isoeugenol
Bezfarebná olejovitá kvapalina. Je prirodzene sa vyskytujúca v esenciálnych olejoch. Má špecifickú drevitú vôňu. V koncentrovanej podobe môže dráždiť pokožku.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Citronellol
Citronellol je prírodný acyklický monoterpenoid, čo je bezfarebná, niekedy jemne jantárová kvapalina, ktorá má príjemnú citrónovú vôňu, ktorá sa blíži až k ruži. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch.