Leto s Ťuli a Ťuli

  • 01.07.2019

S príchodom teplého letného počasia, kedy si všetci užívame odpočinok počas teplých a dlhých dní, vystavujeme pokožku tela a naše vlasy intenzívnejšiemu slnečnému žiareniu, vplyvom vody a vetra. Nezabúdajte preto na zvýšenú starostlivosť o Vaše telo, aby ste pokožku a vlasy dobre ošetrili, hydratovali a poskytli im dostatočný prísun pre ne výživných látok. Naša prírodná kozmetika Ťuli a Ťuli Vám preto prináša produkty, ktoré Vám poskytnú v lete optimálnu ochranu a starostlivosť. Sú vyrobené len z najkvalitnejších organických surovín.

Na primárnu ochranu pred slnečným žiarením Vám odporúčame náš Prírodný olej na opaľovanie, ktorý poskytuje dostatočnú ochranu proti UV žiareniu pre celú rodinu. Po opaľovaní je vhodné pokožku ošetriť Prírodným olejom po opaľovaní, ktorý pokožku výborne hydratuje, upokojuje a podporuje jej prirodzenú pružnosť.


Jedným z účinných a prirodzených prostriedkov, ktorý vám spolu s olejom na opaľovanie zabezpečí ochranu pred popáleninami od slnka, je Prírodná ružová voda. Okrem toho, že Vás ružová voda v letných horúčavách zaručene osvieži,  má aj protizápalové vlastnosti, pokožku hydratuje a revitalizuje. Rovnako je ružová voda vhodná aj na výživu, hydratáciu a zvýšenie kvality vlasov, ktoré sú v letných mesiacoch vystavované intenzívnemu slnku prípadne morskej vode.

Okrem Prírodnej ružovej vody je vhodné nielen v letných mesiacoch ošetrovať vlasy a pokožku hlavy Prírodným vlasovým olejom makadam. Ten je ideálnym riešením pre namáhané, veľmi suché a poškodené vlasy, ktoré strácajú lesk a vitalitu. Makadamový olej je bohatý na vitamíny, minerálne látky a mastné kyseliny, preniká hlboko do pokožky a vlasov, vyživuje ich, vlasy revitalizuje a pôsobí proti ich vyblednutiu. Veľmi účinne hydratuje a lieči suchú pokožku hlavy, čím zabraňuje tvorbe lupín a iných ochorení pokožky hlavy.

S nepríjemným potením a zápachom v lete Vám pomôže vysporiadať sa náš obľúbený Prírodný dezodorant Citrus-Levanduľa, ktorý má silné ochranné a antiseptické vlastnosti. 100 % prírodné esenciálne oleje dodajú Vašemu podpazušiu sviežu nezameniteľnú vôňu.

Leto nie je len slnko, voda a zábava, ale aj nepríjemný hmyz. S týmto problémom Vám pomôže náš účinný Prírodný repelent, ktorý neobsahuje žiadne chemikálie ani pesticídy. Ako prírodný odpudzovač hmyzu sú v našom repelente použité naše kvalitné 100 % prírodné esenciálne oleje, ktoré navyše krásne voňajú.

Zdieľať