Motivácia prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Predstavujeme vám "Motivácia - 100% prírodný esenciálny olej," zložený z hlboko pôsobiacich esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu získať potrebnú energiu, povzbudenie a motiváciu na každodenné výzvy. Táto jedinečná zmes esenciálnych olejov prinesie do vášho prostredia povzbudivú atmosféru, podporí vašu produktivitu a napomôže k dosiahnutiu vašich cieľov. Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa) je prvou zložkou v tejto zmesi. Jeho svieža a ovocná aróma pomáha zvýšiť pozitívnu náladu a znížiť úzkosť. Tento esenciálny olej môže podporiť sebadôveru a odhodlanie, čo je kľúčové pre úspech v činnostiach, ktoré vyžadujú motiváciu. Čierne korenie (Piper Nigrum) prináša do zmesi hrejivý a stimulujúci zážitok. Jeho silná a korenistá aróma podnecuje myseľ a zvyšuje bdelosť. Tento olej môže pomôcť prekonávať únavu a apatiu, aby ste mali viac energie a sústredenia na svoje úlohy. Kadidlo (Boswellia Carterii) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho drevitá a hrejivá aróma má upokojujúci účinok na myseľ a podporuje duševnú rovnováhu. Tento olej môže pomôcť pri zvládaní stresu a zmierňovaní napätia, čo vám umožní sústrediť sa na dôležité úlohy. Limetka (Citrus Aurantifolia) prináša do tejto zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Je známa svojou schopnosťou oživiť myseľ a posilniť koncentráciu. Tento esenciálny olej môže pomôcť vytvoriť pozitívnu atmosféru a podporiť vašu kreativitu a inováciu. Pomaranč (Citrus Sinensis) je záverečnou zložkou tejto zmesi. Jeho sladká a ovocná aróma prináša radostnú a optimistickú náladu. Tento olej môže pomôcť pri prekonávaní únavy a nudy, čo vám dá potrebnú motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov. Nech vás esenciálny olej "Motivácia" inšpiruje, nabudí energiou a pomôže dosiahnuť váš plný potenciál. Prineste si do svojho každodenného života dávku povzbudenia a pozitívnej motivácie s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.

Kód: 8586021852788 Zmesiks
skladom

skladom

8,00 €

Popis produktu

Predstavujeme vám "Motivácia - 100% prírodný esenciálny olej," zložený z hlboko pôsobiacich esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu získať potrebnú energiu, povzbudenie a motiváciu na každodenné výzvy. Táto jedinečná zmes esenciálnych olejov prinesie do vášho prostredia povzbudivú atmosféru, podporí vašu produktivitu a napomôže k dosiahnutiu vašich cieľov.

Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa) je prvou zložkou v tejto zmesi. Jeho svieža a ovocná aróma pomáha zvýšiť pozitívnu náladu a znížiť úzkosť. Tento esenciálny olej môže podporiť sebadôveru a odhodlanie, čo je kľúčové pre úspech v činnostiach, ktoré vyžadujú motiváciu.

Čierne korenie (Piper Nigrum) prináša do zmesi hrejivý a stimulujúci zážitok. Jeho silná a korenistá aróma podnecuje myseľ a zvyšuje bdelosť. Tento olej môže pomôcť prekonávať únavu a apatiu, aby ste mali viac energie a sústredenia na svoje úlohy.

Kadidlo (Boswellia Carterii) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho drevitá a hrejivá aróma má upokojujúci účinok na myseľ a podporuje duševnú rovnováhu. Tento olej môže pomôcť pri zvládaní stresu a zmierňovaní napätia, čo vám umožní sústrediť sa na dôležité úlohy.

Limetka (Citrus Aurantifolia) prináša do tejto zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Je známa svojou schopnosťou oživiť myseľ a posilniť koncentráciu. Tento esenciálny olej môže pomôcť vytvoriť pozitívnu atmosféru a podporiť vašu kreativitu a inováciu.

Pomaranč (Citrus Sinensis) je záverečnou zložkou tejto zmesi. Jeho sladká a ovocná aróma prináša radostnú a optimistickú náladu. Tento olej môže pomôcť pri prekonávaní únavy a nudy, čo vám dá potrebnú motiváciu na dosiahnutie vašich cieľov.

Nech vás esenciálny olej "Motivácia" inšpiruje, nabudí energiou a pomôže dosiahnuť váš plný potenciál. Prineste si do svojho každodenného života dávku povzbudenia a pozitívnej motivácie s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Motivácia," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.


Zloženie

Citrus bergamia melarosa, Piper Nigrum Seed Oil, Boswellia Carterii, Citrus Aurantifolia Oil, Citrus Sinensis Peel Oil.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Citrus bergamia melarosa, Piper Nigrum Seed Oil, Boswellia Carterii, Citrus Aurantifolia Oil, Citrus Sinensis Peel Oil.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Motivácia," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).