Peelingové mydlo s lufou - Mango

Ovocné peelingové mydlo so šnúrkou s osviežujúcou vôňou manga je skvelou voľbou pre starostlivosť o vašu pokožku. S prírodnou lufou, ktorá je súčasťou tohto produktu, vaša pokožka bude po každom umývaní hladká, jemná a osviežená. Okrem toho vám toto mydlo poskytne sladkú a exotickú vôňu manga, ktorá vás uvoľní a osvieži. Užite si tento tropický zážitok a doprajte svojej pokožke starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vegan Friendly – Ručne vyrobené Približné rozmery: výška/dĺžka 10cm, hrúbka 2,5cm Hmotnosť: 150 g Zloženie:Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Luffa Cylindrica, Tetrasodium Etidronate, CI 19140, CI 42090 Vyrobené z najkvalitnejších vonných olejov a prírodnej luxusnej egyptskej lufy. Mydlo je na bavlnenej šnúrke, ktorá uľahčuje držanie a zavesenie. Lufa je známa svojimi jedinečnými vláknami, ktoré sú ideálne na exfoliáciu pokožky tela. Po použití zanecháva pokožku krásne hladkú s nádhernou vôňou a poskytuje účinnú starostlivosť o vašu pokožku.

Kód: 035284 Peelingové mydláks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

9,50 €

Popis produktu

Ovocné peelingové mydlo so šnúrkou s osviežujúcou vôňou manga je skvelou voľbou pre starostlivosť o vašu pokožku. S prírodnou lufou, ktorá je súčasťou tohto produktu, vaša pokožka bude po každom umývaní hladká, jemná a osviežená. Okrem toho vám toto mydlo poskytne sladkú a exotickú vôňu manga, ktorá vás uvoľní a osvieži. Užite si tento tropický zážitok a doprajte svojej pokožke starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Vegan Friendly – Ručne vyrobené

Približné rozmery: výška/dĺžka 10cm, hrúbka 2,5cm

Hmotnosť: 150 g


Zloženie:

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Luffa Cylindrica, Tetrasodium Etidronate, CI 19140, CI 42090


Vyrobené z najkvalitnejších vonných olejov a prírodnej luxusnej egyptskej lufy. Mydlo je na bavlnenej šnúrke, ktorá uľahčuje držanie a zavesenie. Lufa je známa svojimi jedinečnými vláknami, ktoré sú ideálne na exfoliáciu pokožky tela. Po použití zanecháva pokožku krásne hladkú s nádhernou vôňou a poskytuje účinnú starostlivosť o vašu pokožku.


Spôsob použitia

 Navlhčite mydlovú peelingovú lufu a jemne vydrhnite celé teloSpôsob použitia

 Navlhčite mydlovú peelingovú lufu a jemne vydrhnite celé telo

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.