Peelingové Mydlo s lufou - Pinacolada

Pinacolada ovocné peelingové mydlo so šnúrkou je dokonalou kombináciou osviežujúcej exotiky a účinného ošetrenia pokožky. Toto špeciálne mydlo obsahuje prírodnú lufu, ktorá pomáha odstraňovať odumreté bunky kože a zlepšuje jej textúru. S exotickou vôňou ananásu a kokosu vás naše Pinacolada mydlo prenesie na tropický ostrov, zatiaľ čo vám poskytuje starostlivosť o pokožku, ktorú si zaslúžite. Užite si osviežujúci zážitok pri každom umývaní! Vegan Friendly – Ručne vyrobené Približné rozmery: výška/dĺžka 10cm, hrúbka 2,5cm Hmotnosť: 150 g Zloženie:Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Luffa Cylindrica, Tetrasodium Etidronate, CI 19140 Vyrobené z najkvalitnejších vonných olejov a prírodnej luxusnej egyptskej lufy. Mydlo je na bavlnenej šnúrke, ktorá uľahčuje držanie a zavesenie. Lufa je známa svojimi jedinečnými vláknami, ktoré sú ideálne na exfoliáciu pokožky tela. Po použití zanecháva pokožku krásne hladkú s nádhernou vôňou a poskytuje účinnú starostlivosť o vašu pokožku.

Kód: 035269 Peelingové mydláks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

9,50 €

Popis produktu

Pinacolada ovocné peelingové mydlo so šnúrkou je dokonalou kombináciou osviežujúcej exotiky a účinného ošetrenia pokožky. Toto špeciálne mydlo obsahuje prírodnú lufu, ktorá pomáha odstraňovať odumreté bunky kože a zlepšuje jej textúru. S exotickou vôňou ananásu a kokosu vás naše Pinacolada mydlo prenesie na tropický ostrov, zatiaľ čo vám poskytuje starostlivosť o pokožku, ktorú si zaslúžite. Užite si osviežujúci zážitok pri každom umývaní!

Vegan Friendly – Ručne vyrobené

Približné rozmery: výška/dĺžka 10cm, hrúbka 2,5cm

Hmotnosť: 150 g


Zloženie:

Aqua, Glycerin, Sorbitol, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Propylene Glycol, Sodium Oleate, Sodium Myristate, Sodium Chloride, Parfum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glyceryl Laurate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Citrate, Citric Acid, Tetrasodium Iminodisuccinate, Luffa Cylindrica, Tetrasodium Etidronate, CI 19140


Vyrobené z najkvalitnejších vonných olejov a prírodnej luxusnej egyptskej lufy. Mydlo je na bavlnenej šnúrke, ktorá uľahčuje držanie a zavesenie. Lufa je známa svojimi jedinečnými vláknami, ktoré sú ideálne na exfoliáciu pokožky tela. Po použití zanecháva pokožku krásne hladkú s nádhernou vôňou a poskytuje účinnú starostlivosť o vašu pokožku.


Spôsob použitia

 Navlhčite mydlovú peelingovú  lufu a jemne vydrhnite celé teloSpôsob použitia

 Navlhčite mydlovú peelingovú  lufu a jemne vydrhnite celé telo

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.