Pleťové mlieko Omladzujúce - Santalové Drevo a Ruža

Omladzujúce aromaterapeutické mlieko na ruky a telo s esenciálnymi olejmi z damašskej ruže a santalového dreva obsahuje hydratačné základové oleje slnečnice a šípky. Mlieko sa odporúča na starostlivosť o suchú a zrelú pleť. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje, upokojuje podráždenia a obnovuje pevnosť, čím odďaľuje proces starnutia. Okrem toho podporuje hojenie kožných lézií.

Kód: 8586021853280 Pleťové mlieka

Objem: 250 ml


ks
skladom

skladom

12,50 €

Popis produktu

Omladzujúce aromaterapeutické mlieko na ruky a telo s esenciálnymi olejmi z damašskej ruže a santalového dreva obsahuje hydratačné základové oleje slnečnice a šípky.

Mlieko sa odporúča na starostlivosť o suchú a zrelú pleť. Hĺbkovo hydratuje a vyživuje, upokojuje podráždenia a obnovuje pevnosť, čím odďaľuje proces starnutia. Okrem toho podporuje hojenie kožných lézií.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.


Zloženie

Voda, Olej zo slnečnicových semien (Helianthus Annus Sunflower), Polysorbate 20, Olej z broskyňových jadier (Prunus Persica (Peach) Kernel Oil), Cetearyl alkohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Esenciálny olej z balsamovej amyrise (Amyris balsamifera oil), Olej z kvetov damaskej ruže (Rosa Samascena Flower Oil), Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Citronellol, Farnesol.


Krajina pôvodu

Anglicko.Výrobca
AWM, ltd
INGREDIENTS

Water, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Polysorbate 20, Prunus Persica (Peach) Kernel Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Phenoxyethanol, Amyris balsamifera oil, Rosa Samascena Flower Oil, Carbomer, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Citronellol, Farnesol.


Spôsob použitia

Nanášajte denne na čistú pleť pre okamžitú hydratáciu. Len na vonkajšie použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí a zvierat. Ak sa objaví vyrážka alebo podráždenie, vyhľadajte lekársku pomoc.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.