Pracie pásiky na bielu a farebnú bielizeň, 30ks

Kód: 7350142570026 Pracie prostriedkyks
skladom

skladom

8,90 €

Popis produktu

Prací pásik je vysoko koncentrovaný a vopred odmeraný prací prostriedok, ktorý sa dokonale rozpúšťa v studenej aj horúcej vode.

Obsah balenia: 30 ks pracích pásikov


Dávkovanie

Málo bielizne alebo

ľahko zašpinená

Bežný pranie alebo

stredná úroveň zašpinenia

Veľké množstvo alebo

silne zašpinená bielizeň

1 pásik2 pásiky3 pásiky
1 - 2 kg3 - 5 kg6 - 8 kgPracie pásiky sú relatívne novým prístupom k praniu, ktorý ponúka ekologickejšiu a efektívnejšiu alternatívu k tradičným pracím práškom a gélom. Tieto tenké pásiky sú navrhnuté tak, aby sa rozpustili vo vode a efektívne vyčistili oblečenie. Majú niekoľko výhod:

Ekologický dizajn: Minimálne balenie a recyklovaný obal, čo znižuje plastový odpad a uhlíkovú stopu spojenú s výrobou a prepravou tradičných pracích prostriedkov.

Jednoduché dávkovanie: Každý pásik predstavuje jednu dávku, takže eliminuje problémy s premeriavaním a predávkovaním, čo je bežné pri práškoch a tekutých pracích prostriedkoch.

Cestovanie: Vďaka svojej kompaktnej veľkosti a hmotnosti sú pracie pásiky ideálne na cestovanie alebo použitie v menších priestoroch, kde je skladovanie obmedzené.

Bezpečnosť: Sú bezpečné pre septické systémy a sú formulované bez agresívnych chemikálií, čo znižuje riziko alergických reakcií a je šetrnejšie k životnému prostrediu.

Účinnosť: Aj napriek svojej kompaktnej forme sú schopné efektívne čistiť oblečenie a odstraňovať škvrny pri rôznych teplotách vody.


Spôsob použitia

Vložte bielizeň do práčky. Vložte listy pracieho prostriedku do práčky podľa odporúčaného dávkovania.Výrobca
Great Factory Sweden AB
Spôsob použitia

Vložte bielizeň do práčky. Vložte listy pracieho prostriedku do práčky podľa odporúčaného dávkovania.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.