Prírodná masť proti bolesti

Kód: 031858 Liečivé masti

Objem 100 ml
  • 12,60 €ks
skladom
Popis produktu

Prírodná liečivá masť na zmiernenie bolesti svalov, kĺbov a šliach, lieči zápal a odstraňuje opuch. Obsahuje iba najkvalitnejšie rastlinné oleje a 100% esenciálne oleje, ktoré majú vynikajúce terapeutické účinky. Esenciálny olej Wintergreen má silné hrejivé účinky, naopak Mäta pieporná zároveň navodzuje pocit chladu.
Masť je vhodná na zmiernenie a liečbu chronických bolestí a poúrazových stavov. Pomáha na uvoľnenie svalov pred športovým výkonom, rovnako je vhodná aj na regeneráciu a zmiernenie únavy po športovom výkone.

Esenciálny olej Wintergreen sa skladá takmer výlučne z metylsalicylátu, predchodcu bežného aspirínu. Salicyláty prechádzajú kožou, vstupujú do tkanív, aby zabránili tvorbe prostaglandínov, čím sa znižuje zápal a bolesť.  Wintegreen revitalizuje vysilené a bolestivé svaly, pomáha zmierňovať kŕče, zmierňuje bolesti hlavy, chrbta, nervov, kĺbov a vaječníkov.

Esenciálny olej Mäta Prieporná sa so svojimi účinkami na tráviaci, dýchací, nervový a muskuloskeletálny systém, považuje za neodmysliteľnú súčasť každej lekárničky. Hlavnou zložkou je mentol, silná zlúčenina, ktorá sama o sebe spôsobuje rýchlu fyzickú úľavu pri inhalácii alebo aplikácii na pokožku. Vytvára pocit chladu, na ktoré telo reaguje zvýšeným prietokom krvi v oblasti aplikácie a spôsobuje otepľujúci účinok. 

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Vyvarujte sa aplikácii v okolí očí a na citlivých miestach. Nepoužívať v tehotenstve. OBSAHUJE METYLSALICYLÁT! NEPOUŽÍVAJTE PRI ALERGII NA ASPIRIN! Nepoužívajte, ak máte nízku zrážanlivosť krvi.  Nepoužívajte u detí.


Spôsob použitia

Masť vmasírujete na postihnuté miesto, prípadne na celé svalové partie. Je vhodná aj ako masážny prostriedok. 


Zloženie

Organické (BIO) Bambucké maslo, Organický (BIO) slnečnicový olej, Organický (BIO) panenský mandľový olej lisovaný za studena, BIO včelí vosk, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Boswellia Serrata Oil .Výrobca
Ťuli a Ťuli- Aureus Services, s.r.o.,
Duklianskych hrdinov 381/3, 901 01 Malacky.
INGREDIENTS

Butyrospermum Parkii Butter, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cera alba, Gaultheria Procumbens Leaf Oil, Mentha Piperita Oil, Boswellia Serrata Oil .


Spôsob použitia

Masť vmasírujete na postihnuté miesto, prípadne na celé svalové partie. Je vhodná aj ako masážny prostriedok. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.