Prírodou proti vírusom


Vírusové ochorenia sú veľmi nepríjemné. Cítime sa unavení, depresívni a strávime aj niekoľko dní v posteli. Lekár nám väčšinou odporučí odpočinok, hydratáciu, časté vetranie a umývanie rúk. V našej ponuke nájdete viacero produktov, ktoré Vám pomôžu v boji proti vírusom. Naše kvalitné prírodné tekuté mydlo na ruky vďaka obsahu esenciálnych olejov rozmarín a citrónová tráva dezinfikuje Vaše ruky, čím ich zbaví všetkých vírusov a baktérií. Rovnako Vám ponúkame najkvalitnejšie esenciálne oleje, ktoré posilnia Váš imunitný systém, pomôžu pri liečbe vírusových ochorení, alebo vďaka svojim vlastnostiam zbavia Vaše prostredie vírusov, ktoré sú, či už vo vzduchu, alebo na povrchu všetkých predmetov okolo Vás. 

Na rozdiel od bakteriálnych infekcií nemôžu byť vírusy liečené antibiotikami. Vírusy prenikajú do našich buniek, kde sa rozmnožujú a následne spôsobujú ochorenia. Imunitný systém nášho tela dokáže odolať niektorým vírusom skôr, ako spôsobia ochorenie. Agresívnejšie formy vírusov dokážu vyvolať ochorenia, s ktorými bojuje imunitný systém dlhšiu dobu a treba ochorenie „vyležať“.

Mnohé z našich moderných liekov sú syntetickými verziami najstaršieho prírodného lieku - esenciálnych olejov. Vďaka sile rastlín vo forme esenciálnych olejov môžeme posilniť náš imunitný systém počas vírusového ochorenia a / alebo skrátiť dĺžku a závažnosť bežného prechladnutia, alebo chrípky. Zakaždým, keď do nášho tela vložíme niečo syntetické alebo spracované, vytvárame pre naše systémy viac práce. Keď užívame syntetické látky, naše telo musí vynaložiť veľa energie na filtrovanie látok cez naše obličky a pečeň, aby sa ubezpečilo, že žiadna z nich nie je škodlivá.

Naše telá pripúšťajú liečbu a prevenciu na rastlinnej báze ako prirodzenú a nemusia tým pádom podniknúť žiadne ďalšie preventívne opatrenia.

V protiklade s antibiotikami a so syntetickými liekmi majú liečivé zložky esenciálnych olejov (terpény) schopnosť prejsť membránami našich buniek. To znamená, že esenciálne oleje sú jedinou ochranou, ktorá môže prejsť do bunky a následne zabráni rozmnožovaniu vírusov.
Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.