Rastlinné vonné kužele - Sladké Kadidlo

"Sladké kadidlo" je zmes aromatických zložiek, ktoré pri spaľovaní uvoľňujú sladkú a príjemnú vôňu. Používa sa na vyčistenie a oživenie vzduchu v priestoroch, na podporu relaxácie a na vytvorenie príjemnej atmosféry. Prémiové ručne šúľané kužele najvyššej kvality na rastlinnej báze Stamford s vyšším percentom vône, ktoré pri používaní poskytujú intenzívnejšiu dlhotrvajúcu arómu. Približná doba horenia: 30 minút / ks Obsah balenia: cca 12 kužeľov Materiál: živica a rastlinný materiál Vonné kužele Stamford sú ručne vyrábané skúseným tímom v špecializovanom zariadení v Karnataka v južnej Indii s použitím kvalitných ingrediencií pre nádhernú vôňu a dobu horenia kužeľa približne 30 minút. K dispozícii je na výber z rôznych sád obsahujúcich najobľúbenejšie a najpredávanejšie vône a všetky druhy sú balené v škatuľkách vyrobených zo 100% recyklovateľného papiera.

Kód: 5028746472252 Rastlinné vonné kuželeks
skladom

skladom

1,96 €

Popis produktu

"Sladké kadidlo" je zmes aromatických zložiek, ktoré pri spaľovaní uvoľňujú sladkú a príjemnú vôňu. Používa sa na vyčistenie a oživenie vzduchu v priestoroch, na podporu relaxácie a na vytvorenie príjemnej atmosféry.

Prémiové ručne šúľané kužele najvyššej kvality na rastlinnej báze Stamford s vyšším percentom vône, ktoré pri používaní poskytujú intenzívnejšiu dlhotrvajúcu arómu.

Približná doba horenia: 30 minút / ks

Obsah balenia: cca 12 kužeľov

Materiál: živica a rastlinný materiál


Vonné kužele Stamford sú ručne vyrábané skúseným tímom v špecializovanom zariadení v Karnataka v južnej Indii s použitím kvalitných ingrediencií pre nádhernú vôňu a dobu horenia kužeľa približne 30 minút. K dispozícii je na výber z rôznych sád obsahujúcich najobľúbenejšie a najpredávanejšie vône a všetky druhy sú balené v škatuľkách vyrobených zo 100% recyklovateľného papiera.


Spôsob použitia

Jednoducho zapáľte špičku kužeľa a počkajte, kým sa rozžiari. Potom sfúknite plameň a vložte do držiaka na kužeľ. Nádherná vôňa vám umožní vytvoriť dokonalú náladu pre relax, zábavu a skutočne štýlový domov. Spôsob použitia

Jednoducho zapáľte špičku kužeľa a počkajte, kým sa rozžiari. Potom sfúknite plameň a vložte do držiaka na kužeľ. Nádherná vôňa vám umožní vytvoriť dokonalú náladu pre relax, zábavu a skutočne štýlový domov. 

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.