Rozhodnosť prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

"Rozhodnosť - 100% prírodný esenciálny olej," je výnimočná zmes esenciálnych olejov, ktorá vám pomôže získať rozhodnosť a pevnosť vo vašich rozhodnutiach. Táto zmes esenciálnych olejov bola starostlivo vybraná, aby priniesla do vášho prostredia povzbudivú a posilňujúcu vôňu, ktorá vás podporí pri náročných rozhodnutiach a výzvach. Bazalka (Ocimum Basilicum) je známa svojou silnou a povznášajúcou arómou, ktorá môže pomôcť zvýšiť sústredenie a jasnú myseľ. Tento esenciálny olej podporuje mentálnu ostražitosť a pomáha pri riešení komplexných situácií. Šalvia (Salvia Sclarea) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na nervový systém a schopnosťou podporiť odvahu a dôveru. Tento olej môže pomôcť pri prekonávaní pochybností a zábran, čím vám umožní byť rozhodnejší a sebavedomejší vo svojich rozhodnutiach. Citrón (Citrus Limonum) prináša do tejto zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Jeho povzbudivý účinok podporuje vitalitu a energiu, čo je dôležité pri náročných situáciách, kedy potrebujeme byť rozhodní a efektívni. Pačuli (Pogostemon Cablin) je esenciálny olej s hlbokou a bohatou arómou. Jeho uvoľňujúce vlastnosti môžu pomôcť pri zvládaní stresu a nervozity, čo vám umožní byť pokojnejší a rozhodnejší vo svojich krokoch. Mäta pieporná (Mentha Arvensis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojou osviežujúcou a povzbudivou vôňou, ktorá dodáva energiu a povzbudzuje myseľ. Tento olej môže pomôcť pri zvýšení pozornosti a koncentrácie, čím vám umožní lepšie sa sústrediť na svoje ciele a rozhodnutia. Nech vás esenciálny olej "Rozhodnosť" posilní a podporí vo vašich rozhodnutiach a výzvach. Prineste si do svojho každodenného života dávku rozhodnutia a pevnosti s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.

Kód: 8586021852801 Zmesiks
skladom

skladom

8,50 €

Popis produktu

"Rozhodnosť - 100% prírodný esenciálny olej," je výnimočná zmes esenciálnych olejov, ktorá vám pomôže získať rozhodnosť a pevnosť vo vašich rozhodnutiach. Táto zmes esenciálnych olejov bola starostlivo vybraná, aby priniesla do vášho prostredia povzbudivú a posilňujúcu vôňu, ktorá vás podporí pri náročných rozhodnutiach a výzvach.

Bazalka (Ocimum Basilicum) je známa svojou silnou a povznášajúcou arómou, ktorá môže pomôcť zvýšiť sústredenie a jasnú myseľ. Tento esenciálny olej podporuje mentálnu ostražitosť a pomáha pri riešení komplexných situácií.

Šalvia (Salvia Sclarea) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojimi upokojujúcimi účinkami na nervový systém a schopnosťou podporiť odvahu a dôveru. Tento olej môže pomôcť pri prekonávaní pochybností a zábran, čím vám umožní byť rozhodnejší a sebavedomejší vo svojich rozhodnutiach.

Citrón (Citrus Limonum) prináša do tejto zmesi sviežu a osviežujúcu vôňu. Jeho povzbudivý účinok podporuje vitalitu a energiu, čo je dôležité pri náročných situáciách, kedy potrebujeme byť rozhodní a efektívni.

Pačuli (Pogostemon Cablin) je esenciálny olej s hlbokou a bohatou arómou. Jeho uvoľňujúce vlastnosti môžu pomôcť pri zvládaní stresu a nervozity, čo vám umožní byť pokojnejší a rozhodnejší vo svojich krokoch.

Mäta pieporná (Mentha Arvensis) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojou osviežujúcou a povzbudivou vôňou, ktorá dodáva energiu a povzbudzuje myseľ. Tento olej môže pomôcť pri zvýšení pozornosti a koncentrácie, čím vám umožní lepšie sa sústrediť na svoje ciele a rozhodnutia.


Nech vás esenciálny olej "Rozhodnosť" posilní a podporí vo vašich rozhodnutiach a výzvach. Prineste si do svojho každodenného života dávku rozhodnutia a pevnosti s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Rozhodnosť," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.


Zloženie

Ocimum basilicum leaf oil, Šalvia muškátová esenciálny olej, Citrus Limonum, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Mentha Arvensis.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Ocimum basilicum leaf oil, Salvia Sclarea Oil, Citrus Limonum, Pogostemon Cablin Leaf Oil, Mentha Arvensis.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Rozhodnosť," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

alpha-Pinene
Pinén
Myrcene
Myrcén
Terpinolene
Terpinén
Geranyl acetate
Geranylacetát
beta-Caryophyllene
β-karyofylén
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).