Spirulina prášok BIO 100 g Wolfberry

Kód: 8594158031914 Prírodná lekáreň

  • 5,70 €ks
skladom

Popis produktu

Spirulina je absolútne výnimočná tým, že jej celkový objem tvoria takmer 70% bielkovín, takže je jedným z najväčších zdrojov proteínov v rastlinnej ríši. Vďaka tejto vlastnosti ju často využívajú ako ideálny doplnok stravy športovci, vegetariáni, staršie osoby, alebo ľudia vysilení chorobami. Okrem toho v nej nájdete aj celý rad vitamínov a minerálov.

Táto zelená "superpotravina" je tiež bohatá na chlorofyl, ktorý napomáha pri tvorbe hemoglobínu.

Spirulina BIO Wolfberry sa pestuje v kontrolovanom ekologickom pestovateľstve v podmienkach, ktoré sú pre ňu ideálne - pri dostatku slnečného svitu, na čerstvom vzduchu a v alkalickej vode. Okamžite po vylovení z vody je lisovaná do tabletiek bez pridania akýchkoľvek emulgátorov a ďalších látok, pretože má veľmi dobrú lepivosť, takže tablety po vylisovaní držia svoj tvar.

Použitie: ako doplnok do smoothie, ovocných aj zeleninových štiav, šalátov alebo nátierok.

Nutričné hodnoty v 100 g: Energia: 1670 kJ / 399 kcal; Tuky: 5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny: 2,6 g; Sacharidy: 18 g, z toho cukry: 3,1 g; Vláknina: 7,2 g; Bielkoviny: 66 g; Soľ: 1,7 g.

Obsah: Vitamíny a minerály: Fenylalanín: 2,7 g, Vitamín B12: 160 µg, Vitamín B6: 18,4 mg, Vitamín D: 240 µg, Železo: 82,7 mg, Jód: 1800 µg, Vápnik: 270 mg.

Upozornenie: jedná sa o doplnok stravy, ktorý nie je určený ako náhrada pestrej stravy. Nejedná sa o liek a nemá schválené liečivé účinky. Neprekračujte odporúčané dávkovanie a ukladajte mimo dosahu detí!Spôsob použitia

Použitie: ako doplnok do smoothie, ovocných aj zeleninových štiav, šalátov alebo nátierok.


Krajina pôvodu

Čína.Výrobca
Wolfberry
Spôsob použitia

Použitie: ako doplnok do smoothie, ovocných aj zeleninových štiav, šalátov alebo nátierok.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.