Špongia konjac ČERVENÁ pre zrelú pleť

Kód: 8586021850951 Ženy vek 40+

  • 5,00 €ks
skladom

Popis produktu

Červená prirodná špongia konjac slúži na čistenie pleti. Vyrába sa zomletím koreňa rastliny Konjac s pridaním červenej Francúzskej hliny. Je ideálna pre zrelú pleť. Je 100 % prírodná a kompostovateľná.

Napomáha samoozdravným procesom pokožky, ma čistiace a detoxikačné účinky. Zlepšuje prekrvenie povrchových vrstiev pokožky. Pomáha redukovať vrásky a začervenania.

Pre lepšie účinky na zrelú pleť použite prírodnú pleťovú vodu a po čistení  prírodný pleťový krém kadidlo -myrha.Spôsob použitia

Špongiu namočte a postláčajte aby zmäkla.  Pleť môžte očistiť iba vodou.  Pleťová voda sa pekne do špongie nasaje a nevyteká.  Po použití špongiu umyte a nechajte vysušiť.Krajina pôvodu

Čína.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
Spôsob použitia

Špongiu namočte a postláčajte aby zmäkla.  Pleť môžte očistiť iba vodou.  Pleťová voda sa pekne do špongie nasaje a nevyteká.  Po použití špongiu umyte a nechajte vysušiť.


Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Používaním stránok www.tuliatuli.sk/ súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.