Stimulácia - pri únave a vyčerpanosti - Kapsuly

Bylinný komplex slúži na stimuláciu tela i mysle pri únave a vyčerpanosti Biovitality - pharmaline Vhodné na príznaky: stimulácia organizmu, fyzické vyčerpanie, nervové vyčerpanie Balenie: 60 ks Bylinný komplex revitalizuje telo a myseľ pri pocitoch únavy a vyčerpania. Obsahuje účinné látky, ktoré zvyšujú vitalitu a odolnosť, znižujú pocit únavy a podporujú správny energetický metabolizmus. Posilňuje mentálny a fyzický výkon, motivuje, zlepšuje koncentráciu a učebné schopnosti. 1 kapsula Denní dávka1-2 kapsuly% RVH Referenčná výživová hodnota Guarana štand. extrakt 150 mg 150 - 300 mg Nie je stanovené Kotvičník zemný štand. extrakt 60 mg 60 – 120 mg Nie je stanovenéMaca štand. extrakt 50 mg 50 – 100 mg Nie je stanovenéKlanopraška čínská štand. extrakt 40 mg 40 – 80 mg Nie je stanovenéZelená káva štand. extrakt 40 mg 40 – 80 mg Nie je stanovenéGinko dvojlaločné​ štand. extrakt 30 mg 30 – 60 mg Nie je stanovenéZelený čaj štand. extrakt 30 mg 30 – 60 mg Nie je stanovené ZloženieGuarana (Paullinia cupana) štandardizovaný extrakt zo semien (kofein 10 %), Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) štandardizovaný extrakt z plodu (saponiny 40 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Klanopraška čínská (Schizandra chinensis) štandardizovaný extrakt z plodu (5:1), Zelená káva (Coffea arabica) štandardizovaný extrakt z plodu (kofein 50 %), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1), Zelený čaj (Camellia sinensis) štandardizovaný extrakt z listu (polyphenoly 50 %), kapsula (rastlinná želatina).

Kód: 8595643600592 Biovitality kapsuly

Objem: 60 ks


ks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

9,85 €

Popis produktu

Bylinný komplex slúži na stimuláciu tela i mysle pri únave a vyčerpanosti

Biovitality - pharmaline

Vhodné na príznaky: stimulácia organizmu, fyzické vyčerpanie, nervové vyčerpanie

Balenie: 60 ks

Bylinný komplex revitalizuje telo a myseľ pri pocitoch únavy a vyčerpania. Obsahuje účinné látky, ktoré zvyšujú vitalitu a odolnosť, znižujú pocit únavy a podporujú správny energetický metabolizmus. Posilňuje mentálny a fyzický výkon, motivuje, zlepšuje koncentráciu a učebné schopnosti.1 kapsula

Denní dávka
1-2 kapsuly
% RVH Referenčná výživová hodnota

Guarana štand. extrakt
150 mg
150 - 300 mg
Nie je stanovené
Kotvičník zemný štand. extrakt 60 mg 60 – 120 mg Nie je stanovené
Maca štand. extrakt 50 mg 50 – 100 mg Nie je stanovené
Klanopraška čínská štand. extrakt 40 mg 40 – 80 mg Nie je stanovené
Zelená káva štand. extrakt 40 mg 40 – 80 mg Nie je stanovené
Ginko dvojlaločné​ štand. extrakt 30 mg 30 – 60 mg Nie je stanovené
Zelený čaj štand. extrakt 30 mg 30 – 60 mg Nie je stanovené


Zloženie

Guarana (Paullinia cupana) štandardizovaný extrakt zo semien (kofein 10 %), Kotvičník zemný (Tribulus terrestris) štandardizovaný extrakt z plodu (saponiny 40 %), Maca (Lepidium meyenii) štandardizovaný extrakt z koreňa (10:1), Klanopraška čínská (Schizandra chinensis) štandardizovaný extrakt z plodu (5:1), Zelená káva (Coffea arabica) štandardizovaný extrakt z plodu (kofein 50 %), Ginko dvojlaločné (Ginkgo biloba) štandardizovaný extrakt z listu (20:1), Zelený čaj (Camellia sinensis) štandardizovaný extrakt z listu (polyphenoly 50 %), kapsula (rastlinná želatina).


Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.


Krajina pôvodu

Česká republika.Výrobca
Green idea
Spôsob použitia

Odporúčané dávkovanie: 1 - 2 kapsuly denne.


Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku a v mraze.

Upozornenie: Výživový doplnok. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je vhodné pre deti do troch rokov, tehotné a dojčiace matky. Ukladať mimo dosahu detí! Nenahrádza pestrú a vyváženú stravu.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.