Svietnik Mozaika - Farby čakier, 8cm

Farebný sklenený svietnik vhodný na čajové sviečky a votívne sviečky, ktorý je skvostným doplnkom pre každý interiér. Svietnik je zdobený mozaikovým vzorom vo farbách čakier, čo podporuje harmóniu a energetickú rovnováhu v miestnosti. Jeho farebné prevedenie nielenže pridáva k estetike prostredia, ale tiež pomáha pri meditácii a relaxácii, keď sa svetlo sviečky odráža od farebných sklíčok. Materiál: Sklo Veľkosť: 8 cm Hmotnosť: 190 g

Kód: 8719172835052 Svietnikyks
skladom

skladom

6,00 €

Popis produktu

Farebný sklenený svietnik vhodný na čajové sviečky a votívne sviečky, ktorý je skvostným doplnkom pre každý interiér. Svietnik je zdobený mozaikovým vzorom vo farbách čakier, čo podporuje harmóniu a energetickú rovnováhu v miestnosti. Jeho farebné prevedenie nielenže pridáva k estetike prostredia, ale tiež pomáha pri meditácii a relaxácii, keď sa svetlo sviečky odráža od farebných sklíčok.

Materiál: Sklo

Veľkosť: 8 cm

Hmotnosť: 190 g


Krajina pôvodu

India.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.