Svietnik Mozaika - Listy, 9 cm

Mozaikový svietnik na čajové sviečky s listovým motívom. Tento krásny svietnik je majstrovsky vyrobený z farebného mozaikového skla, ktoré zobrazuje rozmanité listy v rôznych farbách. Jeho detailný dizajn nielenže dodá vašemu interiéru štýlový prírodný prvok, ale pri zapálení sviečky vytvára čarovné svetelné efekty, ktoré oživia každú miestnosť. Ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť pohodovú atmosféru doma alebo hľadajú jedinečný darček pre priateľov a rodinu. Materiál: Sklo Veľkosť: 9 cm Hmotnosť: 210 g

Kód: 8719172834970 Svietnikyks
skladom

skladom

5,50 €

Popis produktu

Mozaikový svietnik na čajové sviečky s listovým motívom. Tento krásny svietnik je majstrovsky vyrobený z farebného mozaikového skla, ktoré zobrazuje rozmanité listy v rôznych farbách. Jeho detailný dizajn nielenže dodá vašemu interiéru štýlový prírodný prvok, ale pri zapálení sviečky vytvára čarovné svetelné efekty, ktoré oživia každú miestnosť. Ideálny pre tých, ktorí si chcú vytvoriť pohodovú atmosféru doma alebo hľadajú jedinečný darček pre priateľov a rodinu.

Materiál: Sklo

Veľkosť: 9 cm

Hmotnosť: 210 g


Krajina pôvodu

India.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.