Svietnik na sviečku kovový - Kvet života (6x5cm)

Svietnik na nožičkách so symbolom Kvet života, ktorý je špeciálne navrhnutý na votívne sviečky a čajové sviečky. Tento svietnik je dodávaný vrátane votívneho skla, ktoré zabezpečuje bezpečné a elegantné použitie. Dizajn so symbolom Kveta života pridáva k estetike a duchovnému významu tohto kúsku, čo ho robí nielen praktickým, ale aj vizuálne pútavým doplnkom pre váš domov alebo ako darček pre milovníkov duchovna a dekorácií. Materiál: Kov + votívne sklo Veľkosť: 6 x 5 cm Farba: Bronzová

Kód: 8719075391433 Svietnikyks
skladom

skladom

4,80 €

Popis produktu

Svietnik na nožičkách so symbolom Kvet života, ktorý je špeciálne navrhnutý na votívne sviečky a čajové sviečky. Tento svietnik je dodávaný vrátane votívneho skla, ktoré zabezpečuje bezpečné a elegantné použitie. Dizajn so symbolom Kveta života pridáva k estetike a duchovnému významu tohto kúsku, čo ho robí nielen praktickým, ale aj vizuálne pútavým doplnkom pre váš domov alebo ako darček pre milovníkov duchovna a dekorácií.

Materiál: Kov + votívne sklo

Veľkosť: 6 x 5 cm

Farba: Bronzová


Krajina pôvodu

India.Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.