Terapeutická tibetská miska - tóny B/E 432 Hz - Nábhí/Sahasrára ručne tepaná 375-450g set

Set ladenej terapeutickej ručne tepanej tibetskej misky z autentickej dieľne z Nepálu. Typ ladenia:  432 Hz Tóny: B a E Odpovedajúce čakry:  Nábhí a Sahasrára Váha: 375-450g Priemer: +-15 cm Výška: 54-57 mm Ručne vytepaná z vysokokvalitnej zliatiny mosadze v tradičnej dielni v Nepále. Je leštená iba vo vnútri a na vrchnej hrane zvonka. Zvyšok vonkajšej strany je ponechaný s pôvodným čiernym povrchom zachovaným z procesu kovania. Vytrvalý, jemný zvuk bohatý na podtóny zaznie pri údere alebo trení tou správnou paličkou, ktorú Vám dodáme k miske. Je vhodná ako meditačný nástroj, na muzikoterapiu. Krásny spievajúci, vysoký zvuk, ktorý Vás naplní harmóniou. Balenie s paličkou a podložkou na hranie. Každá miska je individuálne jedinečná a bola vyrobená remeselnou prácou. Obrázky sú preto vzorovými produktmi, ktoré sa môžu tvarom, farbou a dizajnom mierne líšiť od dodaného produktu. Set obsahuje: Miska, palička, podložka Viac info o terapeutickom využití, ladení a čakrách sa dozviete v tomto článku.

Kód: 035401 Ručne tepané - ladené podľa čakier a tónovks
nedostupné

nedostupné

62,00 €

Popis produktu

Set ladenej terapeutickej ručne tepanej tibetskej misky z autentickej dieľne z Nepálu.

Typ ladenia:  432 Hz

Tóny: B a E

Odpovedajúce čakry:  Nábhí a Sahasrára

Váha: 375-450g

Priemer: +-15 cm

Výška: 54-57 mm


Ručne vytepaná z vysokokvalitnej zliatiny mosadze v tradičnej dielni v Nepále. Je leštená iba vo vnútri a na vrchnej hrane zvonka.

Zvyšok vonkajšej strany je ponechaný s pôvodným čiernym povrchom zachovaným z procesu kovania. Vytrvalý, jemný zvuk bohatý na podtóny zaznie pri údere alebo trení tou správnou paličkou, ktorú Vám dodáme k miske.

Je vhodná ako meditačný nástroj, na muzikoterapiu. Krásny spievajúci, vysoký zvuk, ktorý Vás naplní harmóniou.

Balenie s paličkou a podložkou na hranie.

Každá miska je individuálne jedinečná a bola vyrobená remeselnou prácou. Obrázky sú preto vzorovými produktmi, ktoré sa môžu tvarom, farbou a dizajnom mierne líšiť od dodaného produktu.

Set obsahuje: Miska, palička, podložka


Viac info o terapeutickom využití, ladení a čakrách sa dozviete v tomto článku.Krajina pôvodu

Nepál.Výrobca
Authentic
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.