Úzkosť prírodný esenciálny olej Ťuli a Ťuli

Špeciálne zostavená zmes esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu zmierniť úzkosť a napätie a prispia k uvoľneniu a harmónii. Táto jemná a upokojujúca kombinácia esenciálnych olejov vytvára blahodarnú atmosféru, ktorá vám pomôže pri relaxácii a duševnom uvoľnení. Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa) je prvou zložkou tejto zmesi. Jeho svieža a ovocná aróma prinesie do vášho prostredia pocit radosti a uvoľnenia. Esenciálny olej z bergamotu má povzbudivý účinok na náladu a môže pomôcť pri zmierňovaní stresu a úzkosti. Levandula (Lavandula Officinalis) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami. Tento esenciálny olej môže pomôcť zmierniť úzkosť a nervozitu a podporiť vnútorný pokoj. Ružové drevo (Anibaill Rosaeodora) dodáva zmesi jemnú a drevitú arómu. Jeho uvoľňujúci účinok môže pomôcť pri relaxácii a zmierňovaní vnútorného napätia. Tento olej podporuje harmóniu a rovnováhu v mysli a tele. Ylang Ylang (Cananga Odorata) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho sladká a kvetinová aróma prináša do vášho prostredia romantickú a uvoľnenú atmosféru. Tento esenciálny olej môže pomôcť pri uvoľnení emočného napätia a podporiť pocit pokoja a pohody. Nech vás esenciálny olej "Úzkosť" podporí a uvoľní v čase, keď potrebujete znížiť napätie a stres. Prineste si do svojho každodenného života dávku pokoja a harmónie s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.

Kód: 8586021852818 Zmesiks
skladom

skladom

9,90 €

Popis produktu

Špeciálne zostavená zmes esenciálnych olejov, ktoré vám pomôžu zmierniť úzkosť a napätie a prispia k uvoľneniu a harmónii. Táto jemná a upokojujúca kombinácia esenciálnych olejov vytvára blahodarnú atmosféru, ktorá vám pomôže pri relaxácii a duševnom uvoľnení.

Bergamot (Citrus Bergamia Melarosa) je prvou zložkou tejto zmesi. Jeho svieža a ovocná aróma prinesie do vášho prostredia pocit radosti a uvoľnenia. Esenciálny olej z bergamotu má povzbudivý účinok na náladu a môže pomôcť pri zmierňovaní stresu a úzkosti.

Levandula (Lavandula Officinalis) je ďalšou dôležitou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Je známa svojimi upokojujúcimi a relaxačnými vlastnosťami. Tento esenciálny olej môže pomôcť zmierniť úzkosť a nervozitu a podporiť vnútorný pokoj.

Ružové drevo (Anibaill Rosaeodora) dodáva zmesi jemnú a drevitú arómu. Jeho uvoľňujúci účinok môže pomôcť pri relaxácii a zmierňovaní vnútorného napätia. Tento olej podporuje harmóniu a rovnováhu v mysli a tele.

Ylang Ylang (Cananga Odorata) je záverečnou zložkou tejto esenciálnej zmesi. Jeho sladká a kvetinová aróma prináša do vášho prostredia romantickú a uvoľnenú atmosféru. Tento esenciálny olej môže pomôcť pri uvoľnení emočného napätia a podporiť pocit pokoja a pohody.


Nech vás esenciálny olej "Úzkosť" podporí a uvoľní v čase, keď potrebujete znížiť napätie a stres. Prineste si do svojho každodenného života dávku pokoja a harmónie s touto prírodnou a účinnou esenciálnou zmesou.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Úzkosť," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.


Zloženie

Citrus bergamia melarosa, Lavandula Officinalis, Anibaill Rosaeodora, Cananga Odorata.Výrobca
Tuli A Tuli Laboratories s. r. o., Pezinská 5104, Malacky 901 01.
INGREDIENTS

Citrus bergamia melarosa, Lavandula Officinalis, Anibaill Rosaeodora, Cananga Odorata.


Spôsob použitia

Aby ste čo najlepšie využili tento esenciálny olej "Úzkosť," odporúčame ho aplikovať vo vôňovej lampičke, difuzéri alebo ho pridávať do kúpeľa. Môžete tiež kvapku oleja aplikovať na vnútornú stranu zápästia a jemne ho vmasírovať. Pri aplikácii však dbejte na to, že esenciálne oleje sú koncentrované a odporúčame dodržiavať stanovené dávkovanie.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.

Benzylbenzoát
Benzylbenzoát je číra, bezfarebná organická zlúčenina so slabob balsamickým vôňou. Prirodzene sa vyskytuje v éterických olejoch oko ylang ylang, palisander a škorica. Má terapeutický prínos a pri použití v malých množstvách je bezpečný.
Benzyl salicylate
Prirodzená súčasť esenciálnych olejov
Citral
Citral je bezfarebný alebo bledý terpenoid so silnou sviežou vôňou citrónovej kôry. Prirodzene sa vyskytuje najmä éterických olejoch z citrusov a citrónovej trávy.
Coumarin
Kumarín je bezfarebná kvapalina Je prirodzene sa vyskytujúca látka v esenciálnych olejoch. Má antimykotické účinky. Nie je vhodný pre deti tehotné ženy a citlivých ľudí.
Eugenol
Eugenol je prírodný fenylpropén, bezfarebná až bledožltá aromatická olejovitá kvapalina, ktorá sa vyskytuje v niektorých éterických olejoch. Má príjemnú, korenistú vôňu po klinčeku. Má výrazné antiseptické a analgetické účinky.
Farnesol
Farnesol je prírodná organická zlúčenina- acyklický seskviterpenový alkohol. Je to bezfarebná hydrofóbna kvapalina. Prirodzene sa vyskytuje vo viacerých esenciálnych olejoch. Má antibakteriálne, chemopreventívne a antinádorové účinky.
Geraniol
Geraniol je prírodná bezfarebná látka, ktorá sa vyskytuje v širokom spektre éterických olejov. Má sladkú kvetinovú vôňu, ktorá je podobná vôni ruže.
Isoeugenol
Bezfarebná olejovitá kvapalina. Je prirodzene sa vyskytujúca v esenciálnych olejoch. Má špecifickú drevitú vôňu. V koncentrovanej podobe môže dráždiť pokožku.
Linalool
Linalool je molekula, ktorá je prirodzene prítomná takmer vo všetkých éterických olejoch, v menšej či väčšej koncetrácii. Je to bezfarebná zlúčenina, so sviežou sladkou kvetinovou vôňou.
Limonene
Limonén patrí do rodiny monoterpénových karbidov a je to molekula s vôňou citróna a pomaranča. Limonén je prirodzenou súčasťou niektorých rastlín, stromov, ovocia a zeleniny (najmä citrusových plodov).