Venuregen masážny gél - Kŕčové žily, 250ml

Pre osoby s výskytom kŕčových žíl Balenie: 250 ml Vhodné na príznaky: kŕčové žily, žily, opuchy Pre osoby trpiace kŕčovými žilami Gél s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc, je určený ako ošetrujúci prípravok pre unavené nohy s náchylnosťou k tvorbe kŕčových žíl. Tento gél využíva blahodárne účinky bylín, ktoré sú známe v tradičnej prírodnej medicíne svojím posilňujúcim vplyvom na žilové steny a zlepšením ich pružnosti. Je vhodný pre starostlivosť o pokožku trpiacu kuperózou, ktorá sa prejavuje výskytom drobných ciev v koži, ktoré strácajú svoju pružnosť, praskajú a vytvárajú drobné kožné výrony, pričom dochádza k hromadeniu krvi bez možnosti odtekania. Ingredients(INCI): Aqua, Carbomer, Glycerin, Alcohol Denat., Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Phenoxyethanol, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Methyl Nicotinate, Sodium Hydroxide, CI 16185

Kód: 8594060112978 Terapeutické masážne gély

Objem: 250 ml


ks
Skladom do 3 dní

Skladom do 3 dní

6,90 €

Popis produktu

Pre osoby s výskytom kŕčových žíl

Balenie: 250 ml

Vhodné na príznaky: kŕčové žily, žily, opuchy


Pre osoby trpiace kŕčovými žilami

Gél s vysokým obsahom biologicky aktívnych látok, rastlinných extraktov a silíc, je určený ako ošetrujúci prípravok pre unavené nohy s náchylnosťou k tvorbe kŕčových žíl. Tento gél využíva blahodárne účinky bylín, ktoré sú známe v tradičnej prírodnej medicíne svojím posilňujúcim vplyvom na žilové steny a zlepšením ich pružnosti. Je vhodný pre starostlivosť o pokožku trpiacu kuperózou, ktorá sa prejavuje výskytom drobných ciev v koži, ktoré strácajú svoju pružnosť, praskajú a vytvárajú drobné kožné výrony, pričom dochádza k hromadeniu krvi bez možnosti odtekania.


Ingredients(INCI):

Aqua, Carbomer, Glycerin, Alcohol Denat., Aesculus Hippocastanum Seed Extract, Arnica Montana Flower Extract, Agrimonia Eupatoria Extract, Phenoxyethanol, Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Camphor, Methyl Nicotinate, Sodium Hydroxide, CI 16185


Spôsob použitia

Jemne aplikujte na cieľové miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Masívne začervenanie pokožky je žiaducou reakciou. Neaplikujte na sliznice!

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.Výrobca
Green idea
Spôsob použitia

Jemne aplikujte na cieľové miesto niekoľkokrát denne. V žiadnom prípade oblasť nemasírujte. Masívne začervenanie pokožky je žiaducou reakciou. Neaplikujte na sliznice!

Skladovanie: Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom!

Všeobecné upozornenia: Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Nepoužívať pre deti do 3 rokov. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.