Vlasový balzam Rakytník - Revitalizácia a výživa vlasov

PRE REVITALIZÁCIU A VÝŽIVU VLASOV pre všetky typy vlasov Rakytník vynikajúco prispieva k oživeniu a posilneniu vlasov. Jeho extrakt podporuje obnovu pokožky hlavy a je plný vitamínov, ktoré vlasy intenzívne vyživujú. Tým im dodáva vitalitu, zvyšuje ich odolnosť a zabezpečuje prirodzený lesk. V balzamoch nájdete tiež panthenol a arganový olej, ktoré napomáhajú ľahšiemu rozčesávaniu. Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom väčší objem, taktiež vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ich vysušeniu a zabezpečuje hydratáciu. To umožňuje jednoduchšie rozčesávanie vlasov a redukuje ich štiepenie a lámavosť. Arganový olej má blahodárny účinok na pokožku hlavy, ktorú čistí a hydratuje. Zásobuje vlasové folikuly, korienky a vlasy samotné dôležitými živinami. Zloženie Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Lecithin, Isopropyl Alcohol, Parfum, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Pyrus Malus Fruit Extract, Sodium Benzoate.

Kód: 8596048006569 Tekuté balzamy

Objem: 250ml


ks
nedostupné

nedostupné

6,20 €

Popis produktu

PRE REVITALIZÁCIU A VÝŽIVU VLASOV

pre všetky typy vlasov


Rakytník vynikajúco prispieva k oživeniu a posilneniu vlasov. Jeho extrakt podporuje obnovu pokožky hlavy a je plný vitamínov, ktoré vlasy intenzívne vyživujú. Tým im dodáva vitalitu, zvyšuje ich odolnosť a zabezpečuje prirodzený lesk.

V balzamoch nájdete tiež panthenol a arganový olej, ktoré napomáhajú ľahšiemu rozčesávaniu.


Panthenol má priaznivý vplyv na vlasy a pokožku hlavy. Poskytuje vlasom väčší objem, taktiež vytvára ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje ich vysušeniu a zabezpečuje hydratáciu. To umožňuje jednoduchšie rozčesávanie vlasov a redukuje ich štiepenie a lámavosť.

Arganový olej má blahodárny účinok na pokožku hlavy, ktorú čistí a hydratuje. Zásobuje vlasové folikuly, korienky a vlasy samotné dôležitými živinami.


Zloženie

Aqua, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glyceryl Oleate, Distearoylethyl Dimonium Chloride, Glycerin, Hippophae Rhamnoides Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Lecithin, Isopropyl Alcohol, Parfum, Cetrimonium Chloride, Argania Spinosa Kernel Oil, Lactic Acid, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Pyrus Malus Fruit Extract, Sodium Benzoate.


Krajina pôvodu

Česká republika.Výrobca
NATAVA
Spôsob použitia

Zoznam alergénov
Zoznam alergénov, ktoré môžu u niektorých citlivých jedincov vyvolať kožnú alergickú reakciu. Podľa § 49 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (ES) č. 1223/2009 o kozmetických výrobkoch.